O2 rozšiřuje nabídku LTE telefonů o další značku. Zahajuje prodej BenQ F5.

Nabídku chytrých telefonů od O2 rozšiřuje nedávno představený telefon BenQ F5. Ten je dostupný na všech O2 Prodejnách i na e-shopu za cenu 5 195 Kč, navíc s možností nákupu na splátky bez navýšení. Telefon ve své kategorii boduje pětipalcovým displejem s kvalitním IPS panelem, podporou technologie LTE a 13Mpx fotoaparátem s režimem pro focení ve tmě bez ztráty kvality.

„Jako jediný nezávislý operátor můžeme na český trh přinášet nové a atraktivní značky. Po Meizu a Lenovu tak zařazujeme do nabídky první model značky BenQ. Spolupráce s dalším klíčovým partnerem nám umožní rozšířit nabídku kvalitních zařízení s podporou LTE za atraktivní cenu,“ říká Václav Polák, senior manažer pro produkt management v O2.

BenQ F5 kombinuje to nejlepší ze střední třídy

BenQ F5 je složen z vybraných komponent, které nabízí naprosto dostačující výkon a stabilní výdrž pro pracovní, uživatelské nebo multimediální využití. Telefonu dominuje 5″ displej s IPS panelem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Jemnost displeje dosahuje hodnoty 294 PPI a navíc je vybaven unikátní technologií Low Blue Light redukující množství vyzařovaného, pro oči škodlivého, modrého světelného spektra. Telefon je vybaven čtyřjádrovým 1,2GHz procesorem s interní pamětí 16 GB. Tu si uživatel může rozšířit pomocí microSD karty až o dalších 64 GB. 13Mpx fotoaparát na zadní straně přístroje je doplněn LED svítilnou a vybaven Ultra Sensitivity režimem. Ten umožňuje pořizovat kvalitní fotografie i v nepříznivých světelných podmínkách.

Technické specifikace BenQ F5

Displej 5,0″ HD LCD, 1280 × 720 bodů
Procesor MSM8926 Quad Core 1.2GHz
Paměť 16 GB ROM, 1 GB RAM
Fotoaparát – zadní Sony, 13 Mpix , zpětné osvětlení BSI
Fotoaparát – přední 2 Mpix
Operační systém Android KitKat
Akumulátor 2500mAh

BENQ F5

Mohlo by Vás zajímat:  Létající vysílací časy s novou O2 TV

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Pojem 4G LTE lidé znají, při výběru mobilu na něj ale příliš nehledí

Téměř dvě třetiny lidí (64 procent) už znají nebo slyšely pojem 4G LTE. Znalost nejrychlejší mobilní datové sítě se tak...

Zavřít