První prosincový týden přinese LTE do dalších 138 obcí

Nejvíce nově pokrytých sídel se nachází v Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém, Jihočeském a Středočeském kraji
Začíná LTE pokrývání Brna
Další lokality budou přibývat během celého prosince

V prvním prosincovém týdnu se signálu LTE od T-Mobile dočká dalších 138 obcí v 42 okresech ČR. Operátor tak pokračuje v rozšiřování pokrytí nejrychlejším mobilním internetem, při němž se zaměřuje především na venkovské oblasti a menší města nacházející se mimo signál 3G. Stranou ale nezůstanou ani velká města – signál LTE je již dostupný v některých částech Brna.

Nejvíce nově pokrytých sídel se nachází v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském, Jihočeském a Středočeském kraji, kde T-Mobile spouští LTE celkem v 87 obcích. Z okresů se tentokrát signál LTE nejvíce rozšířil na Vsetínsku (9), Přerovsku (7), Blanensku (9), Pardubicku (7) a Českolipsku (7). Nejrychlejší mobilní internet budou moci využívat například zákazníci v Klatovech, Blansku, Kuřimi, Vizovicích nebo Slavičíně.

Operátor kromě toho začal s LTE pokrýváním Brna. V současné době se tato síť rozprostírá mimo jiné nad Jižním centrem, Černovickou terasou nebo Letištěm Brno.

Rychlý mobilní internet (LTE a 3G) T-Mobile je nyní dostupný pro 90 % populace České republiky, pokrývání LTE bude pokračovat během celého prosince.

Více informací o LTE síti T-Mobile včetně map pokrytí najdete na t-mobile.cz/LTE.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile dokončil převzetí maloobchodní části Českých Radiokomunikací