Vodafone provede víkendovou aktualizaci systémů

Od večera 7. listopadu až do konce víkendu bude probíhat pravidelná aktualizace systémů péče o zákazníky Vodafonu. Zákazníků se dotkne především odstávka dobíjení skrze kupony, webové stránky a Samoobsluhu. Všechny služby budou znovu dostupné nejpozději v neděli večer. Díky pravidelným aktualizacím technologických systémů se zákazníkům Vodafonu dostává nových služeb a řešení.

„Neustále se snažíme naše služby zlepšovat, pravidelné aktualizace jsou tedy nezbytné. Zákazníkům se za dočasné pozastavení některých funkcí velice omlouváme a zároveň bychom jim chtěli poděkovat za pochopení,“ říká Jiří Pluháček, jenž za realizaci listopadové aktualizace systémů Vodafonu zodpovídá.

Odstávka začne v pátek 7. listopadu v 18 hodin a potrvá až do nedělního večera, kdy budou všechny služby a funkce opět plně dostupné. Zákazníci nebudou moci dobíjet Vodafone karty přes kupony, internetovou stránku a Samoobsluhu, alternativami pro dobíjení budou bankomaty, platební terminály anebo internetové bankovnictví. Dalších služeb se odstávka nijak nedotkne.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabízí studentům výhodnější volání a internet za polovic

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci O2 mohou v Google Play platit bez použití platební karty

Všichni zákazníci O2 mohou od nynějška platit v obchodě Google Play prostřednictvím mobilní platby. Tarifní zákazníci při platbě přes O2...

Zavřít