Liga mistrů UEFA zamíří do O2 TV

Operátor O2 získal exkluzivní práva na vysílání příštích tří ročníkůLigy mistrů UEFA včetně semifinálových utkání a finálového zápasu. Od září 2015 tak odvysílá celkem 130 utkání z každé sezóny vždy s výjimkou jednoho úterního zápasu.

Rok 2014 byl pro O2 TV skutečně dobrým rokem. Počet zákazníků vzrostl o 20 procent, spustili jsme službu mobilní televize O2TV Go pro všechny, která má k dnešku přes 240 tisíc stažení, a vstoupili do světa exkluzivního obsahu. Po anglické lize Premier League jsme od letošní sezóny exkluzivně získali práva na zápasy Ligy mistrů,“ uvedl David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

.

Sledování fotbalu tak dáváme úplně nový rozměr. Každý hrací den si totiž zákazník bude moci vybrat, jaký zápas bude chtít sledovat. Všechny úterní a středeční zápasy včetně finále tak budou tvořit nejširší fotbalovou nabídku na trhu. A právě na fotbale se budeme snažit zákazníkům ukázat všechny skvělé funkcionality, které O2 TV technologie nabízí,“ doplnil Duroň.

O2 se aktuálně věnuje přípravám vlastního sportovního kanálu. Za jeho výstavbu je zodpovědný Marek Kindernay. V minulosti pracoval pro společnost CET 21, kde měl na starosti spuštění kanálu Galaxie Sport (později Nova Sport) a Fanda. Později působil také jako ředitel kanálů Nova Sport, Fanda a MTV.

Za akvizice nových kanálů i sportovních práv pro O2 TV je i nadále zodpovědná Anna Lenerová.

Počet zákazníků digitální televize O2 TV překročil v lednu hranici 184 tisíc. Za uplynulé dva měsíce tak počet předplatitelů vzrostl o více než 4 tisíce a stále stoupá. Svůj podíl na tom má i nově zavedená služba O2TV Go, která umožňuje díky stejnojmenné aplikaci sledovat televizní vysílání na mobilních zařízeních. Od svého uvedení na trh eviduje už na 240 tisíc stažení.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 usnadňuje podnikání

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
MOBILNÍ TELEVIZE JDE DO KOMERČNÍHO PROVOZU

T-Mobile od 2. února spouští do komerčního provozu novou službu Mobilní televize. Od listopadu loňského roku měli zákazníci možnost tuto...

Zavřít