MOBILNÍ TELEVIZE JDE DO KOMERČNÍHO PROVOZU

T-Mobile od 2. února spouští do komerčního provozu novou službu Mobilní televize. Od listopadu loňského roku měli zákazníci možnost tuto službu testovat v pilotním provozu zcela zdarma na mobilním zařízení v síti i mimo síť T-Mobile. Do pilotního provozu se zapojilo takřka deset tisíc zákazníků a po jeho vyhodnocení a zapracování připomínek nyní dochází ke spuštění komerčního provozu.

V nabídce služby Mobilní televize jsou k dispozici dva tarify. Základní tarif Mobilní televize START zahrnuje 17 nejsledovanějších televizních kanálů a stojí 119,- Kč. Rozšířený tarif Mobilní Televize Komplet obsahuje 32 kanálů včetně exkluzivních, sportovních, dokumentárních a dětských programů za cenu 299,- Kč měsíčně. Se službou Mobilní televize lze také programy pustit až 48 hodin po odvysílání nebo si je nahrát a uložit na 7 dní. Nově je také spuštěna doplňková služba Videotéka, která za 89,- Kč měsíčně zahrnuje desítky klasických i méně známých, nezávislých, filmů.

Zákazníci, kteří dnes využívají některý z tarifů S Námi, si mohou službu snadno aktivovat prostřednictvím webového portálu. Mobilní televizi je možné využívat na dvou zařízeních pod jedním uživatelským účtem, například tedy na mobilním telefonu a tabletu současně.

Služba Mobilní Televize přináší do mobilních zařízení kvalitu obrazu v rozlišení PAL 576i a k dispozici je aplikace pro platformu Android a iOS.

Více informací o službě T-Mobile Mobilní televize včetně podrobného seznamu programů v jednotlivých balíčcích naleznete na adrese http://www.t-mobile.cz/mobilni-televize.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Pro obchodníky m-platba od T-Mobile výhodněji