Roaming na den se rozšíří o další regiony

Vodafone před prázdninami výrazně rozšíří seznam zemí, kde lze používat službu Roaming na den. Unikátní tarif umožňuje zákazníkům v zahraničí bezstarostně volat, odesílat SMS i surfovat na internetu stejně jako doma za jednorázový denní poplatek. Uživatelé starých roamingových tarifů budou na balíček Roaming na den automaticky převedeni.

Díky službě Vodafone Roaming na den mohou zákazníci Vodafonu používat svůj tarif stejně jako doma v České republice za jednorázový denní poplatek 69 Kč. Uživatel neomezeného tarifu Red LTE tak může na dovolené celý den neomezeně volat, psát SMS a prodatovat 100 MB ze svého datového objemu v rámci tarifu. To vše bez obav z nečekaného vysokého účtu. Výhod roamingového balíčku mohou zákazníci využít ve všech zemích, kde Vodafone jakožto největší globální operátor působí a v dalších světových destinacích. Služba Roaming na den pokrývá 98 % všech uskutečněných hovorů a rozšířením o vybrané světové země pokryje 66 % všech hovorů mimo Evropu. Změny v balíčku Roaming na den se netýkají zákazníků služby OneNet.

„Naše strategie je postupně rozšiřovat dostupnost Roamingu na den na co největší množství destinací,“ uvádí Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafone.

Zahraniční volné minuty a data pro zákazníky tarifů Red LTE premium a Red premium budou zcela nahrazeny Roamingem na den na 5 dnů. Balíček Roaming na den se automaticky aktivuje v momentě uskutečnění hovoru, odeslání SMS nebo stažení dat. Po vyčerpání těchto pěti dnů v rámci jednoho vyúčtování mohou zákazníci ve využívání pokračovat za standardní jednodenní poplatek.

Vodafone současně zjednodušuje portfolio svých roamingových tarifů a uživatelům, kteří využívají Vodafone Passport roaming, bude automaticky v průběhu dubna a května aktivována služba Roaming na den. O změně budou zákazníci včas informováni prostřednictvím SMS zprávy. Zákazníkům zůstane možnost Roaming na den změnit či zrušit. Nadále mohou používat i tarif World Roaming s jednotkovými sazbami za minutu volání, SMS a každý přenesený megabajt dat.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone dočasně přerušuje dobíjení přes terminály Sazky

V dalších zemích světa se podařilo zajistit pro zákazníky výhodnější podmínky. Mezi tyto země patří například Turecko, Egypt, USA a Rusko. Jednodenní balíček bude stát 199 Kč.  Zákazník opět získává stejné výhody tak, jak službu již zná nyní – možnost volat, SMSkovat a datovat v zahraničí jako doma, a to vždy po dobu 24 hodin. Tuto možnost získávají zákazníci automaticky s aktivní službou Roaming na den od 27. června 2015.

Vybrané evropské země

(EU + vybrané státy) 

69 Kč 

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie
Vybrané země světa

199 Kč

Albánie, Argentina, Austrálie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Černá Hora,Chile, Egypt, Faerské ostrovy, Ghana, Indie, Indonésie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Makedonie, Mexiko, Nový Zéland, Turecko, USA, Rusko, Srbsko

U služeb Data passport na den a Data passport na stálo bude ke dni

27. června 2015 zaveden datový limit 100 MB respektive 600 MB. Vhodnou alternativou je zmíněný Roaming na den, se kterým zákazníci získají vedle dat v zahraničí možnost volat i SMSkovat.

Tarif Red (LTE) premium

Včetně Business Red (LTE) Premium

Změna proběhne mezi 27. 6. 2015 a 2. 7. 2015

 

Volání Neomezené volání v zahraničí jako doma po dobu 5 vybraných dní
SMS Neomezené SMS v zahraničí jako doma po dobu 5 vybraných dní
Data Až 500 MB dat ve vybraných zemích Evropy
Příchozí hovory Zdarma v rámci použití služby Roaming na den  
Příchozí SMS Zdarma v rámci použití služby Roaming na den
Země, ve kterých je jednotky možné využít Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie.
Možnost dokoupit balíček roamingového řešení Ano

Po vyčerpání volných balíčků je možné nadále službu Vodafone Roaming na den využívat, sazba dle země, v které se zákazník nachází:

– vybrané státy Evropy – 69 Kč/denní poplatek

– Vybrané státy světa – 199 Kč/denní poplatek

Možnost výhodněji volat v dalších zemí Vybrané státy světa – Albánie, Argentina, Austrálie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Černá Hora, Chile, Egypt, Faerské ostrovy, Ghana, Indie, Indonésie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Makedonie, Mexiko, Nový Zéland, Turecko, USA, Rusko, Srbsko

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 otestovalo VoLTE. Komerční spuštění plánuje na prosinec 2015

Operátor O2 úspěšně otestoval VoLTE. Do své sítě nyní implemetuje nové technologie, které umožní komerční spuštění na konci roku 2015....

Zavřít