Samsung Galaxy S6 přichází na český trh, Vodafone svým zákazníkům nabízí předregistraci

Nové špičkové mobilní telefony společnosti Samsung se brzy objeví v nabídce Vodafonu. Ten pro své zákazníky připravil speciální akci, v rámci které se mohou zájemci předregistrovat a dozvědět se o spuštění prodeje Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge v České republice jako první.

Vodafone svým zákazníkům nabízí registraci do seznamu zájemců, kteří budou o spuštění lokálního prodeje nových smartphonů od Samsungu informováni s dostatečným předstihem. Přihlašování bude spuštěno 17. března. Obě novinky se u Vodafonu objeví v barevné variantě černý safír. Společně s telefony nabídne Vodafone limitovanému počtu nových i stávajících tarifních zákazníků balíček příslušenství s bezdrátovou nabíječkou a průhledným pouzdrem za 1 Kč. Ceny jednotlivých modelů naleznete v tabulce níže.

32 GB

Galaxy S6

19 777 Kč

Galaxy S6 edge

23 577 Kč

Samsung pro letošní rok přichystal dvě verze svého nového vlajkového modelu. Obě novinky jsou vyrobeny z pevného kovu a tvrdého skla Gorilla Glass 4.  Nabízejí vysoce kvalitní zadní fotoaparát s vysokým rozlišením 16 Mpix a přední 5 Mpix kameru. Funkce Quick Launch umožňuje extrémně rychlý přístup k fotoaparátu z libovolné obrazovky za 0,7 vteřiny. Telefony lze bezdrátově nabíjet pomocí kterékoliv podložky s podporou technologií WPC a PMA.

Bezproblémový chod zajišťuje první 64bitový procesor na světě vyrobený 14nm technologií. Samsung Galaxy S6 edge je také dosud jediným chytrým telefonem s oboustranně zakřiveným displejem. Inovovaná platforma Samsung KNOX se pak stará o spolehlivé zabezpečení citlivých dat. Samozřejmostí je podpora rychlé mobilní sítě LTE.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabízí pro firemní zákazníky nyní i videokonference

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile Olympijský běh: různí běžci, různé trasy, jedna myšlenka

Za tři měsíce, ve středu 24. června, odstartuje u příležitosti celosvětových oslav Olympijského dne na patnácti místech České republiky premiérový...

Zavřít