Vodafone svým zákazníkům obnoví datový objem

V uplynulých dvou měsících si mohli všichni zákazníci Vodafonu vyzkoušet, jaký je mobilní internet bez datových limitů. Vánoční nabídka končí dnes o půlnoci, zítra mobilní operátor všem zákazníkům obnoví celý datový objem.

Uživatelé služby Data nad rámec balíčku měli v předešlých dvou měsících možnost otestovat rychlý mobilní internet bez jakéhokoliv omezení. Speciální vánoční akce dnes končí, od zítra bude všem zákazníkům obnoven jejich běžný datový objem. K dispozici tedy budou opět mít celý svůj datový tarif.

„V prosinci jsme zaznamenali více než 300% meziroční nárůst datových přenosů, zájem zákazníků o mobilní data se neustále zvyšuje,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu. „Po ukončení nabídky navíc všem zákazníkům obnovíme celý jejich původní datový objem, který budou moci využívat do konce svého zúčtovacího období,“ dodává Dvořák.

Úspěch vánoční nabídky

Několik zákazníků dokonce dosáhlo datového přenosu vyššího než 1 TB. K největšímu vytížení sítě došlo až v předposledním týdnu akce, konkrétně 4. ledna 2015. Nejaktivnější byli internetoví surfaři ve večerních hodinách, přesněji mezi 20. a 21. hodinou. Z regionů se nejvíce surfovalo v Praze, Středních Čechách, Jihomoravském a Ústeckém kraji.

Vodafone díky vánoční nabídce také otestoval kvalitu a spolehlivost vlastní sítě, zákazníci mohou bezstarostně využívat Turbo Internet téměř na celém území České republiky. I nadále pokračuje pokrývání území ČR sítí LTE, pro jehož maximální využívání je třeba LTE SIM karta. Tu mohou zákazníci získat zdarma.

LTE telefony pod stromečkem 

Zajímavá jsou také čísla předvánočních prodejů z prodejních kanálů Vodafonu. Více než 71 % prodaných zařízení podporuje rychlé LTE připojení. Nejprodávanějším telefonem se stal nový iPhone 6, na druhém místě je voděodolný smartphone Sony Xperia M2 Aqua, který je k dostání exkluzivně u Vodafonu. Zařízení s operačním systémem Android jsou stále v čele trhu s téměř 80% podílem.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zlevňuje telefonování z Evropské unie a Chorvatska

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Češi už se nebojí v zahraničí volat ani datovat

Ještě v roce 2012 využíval mobilní data v zahraničí pouhý zlomek zákazníků českých operátorů. Tento trend se ale podařilo zlomit....

Zavřít