Chytrá zařízení u T-Mobile: vývoj a trendy

Během posledních pěti let narostl podíl chytrých telefonů na prodejích 6x
V nabídce 43 LTE telefonů
HTC M9 v dubnu exkluzivně
Samsung S6 u prvních 300 prodloužení se slevou 3 898 Kč

Operátor „vytáhl“ ze svých databází zajímavá čísla o vývoji podílu chytrých zařízení na prodeji. Za posledních pět let registruje více než šestinásobný nárůst (z 12 % na 76 %) podílu chytrých telefonů na celkových prodejích, dominantním systémem je Android.

U tabletů jde pochopitelně o dramatický nárůst s ohledem na jejich dynamický vývoj – nárůst na patnáctinásobek za poslední dva roky je více než výmluvný. Za celosvětovým úspěchem tabletů stojí zcela jistě iPad od Apple, u T-Mobile se ale na masivním rozšíření mezi veřejnost podílela především značka Prestigio se svými cenově dostupnými výrobky. Z pohledu zákazníka eviduje operátor u požadavků na tablet sestupně tato kriteria: atraktivní design, cenová dostupnost, kvalita, dobré parametry.

Penetrace chytrých zařízení podporujících nejrychlejší datové připojení LTE činí v síti operátora nyní 7 %. T-Mobile zaznamenal při meziročním srovnání nárůst 49 %, za čímž stojí primárně cenová dostupnost těchto terminálů. S ohledem na blížící se komerční spuštění VoLTE se na tuto oblast operátor ještě více zaměří. Již nyní tvoří větší část z široké nabídky zařízení podporující LTE, v únoru 2015 bylo z 63 přístrojů podporujících tuto technologii celkem 43 telefonů.

PRÉMIOVÉ NOVINKY NA JARO
Exkluzivně pouze v oficiální distribuci T-Mobile na duben mohou zájemci získat jeden z největších hitů tohoto jara – HTC One M9. Pořídit se dá v rámci splátkování již za 1 Kč (a následně 23 měsíčních splátek po 850 Kč), základní cena je 19 999 Kč.

Další prémiovou novinkou je Samsung Galaxy S6 a S6 edge, jejichž předprodej na eShopu bude spuštěn již 14. dubna, prodej na Značkových prodejnách pak začne 17. 4. 2015. Prvních 300 kousků S6 ve verzi 32 GB (bílá/černá) mohou zákazníci získat se slevou 3 898 Kč při prodloužení smlouvy, tedy za 16 101 Kč. Základní cena je 19 999 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  PREMIER LEAGUE OD SRPNA V T-MOBILE TELEVIZI

Operátor ale nezapomíná ani na jaro a léto, na dobu aktivní dovolené. Hory, kola, voda – i na tyto outdoorové aktivity má T-Mobile připravenu zajímavou nabídku odolných telefonů.

Více o aktuální nabídce na www.t-mobile.cz.

Prezentace ke stažení zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 představuje novinky v tarifech FREE. Zákazníci budou volat z ciziny za ceny jako doma.

O2 připravilo od poloviny května řadu nových výhod pro všechny stávající i nové zákazníky tarifů FREE: Volání z Evropy za...

Zavřít