Sleva 30 eur na platbu ubytování přes aplikaci Airbnb

T-Mobile se připojil k partnerství mezi Deutsche Telekom a Airbnb
Slevový kupon v hodnotě 30 eur může získat každý
Aktivace přes QR kód nebo internetový odkaz na portálu Našim pro radost

T-Mobile se připojil k partnerství Deutsche Telekom s Airbnb, službou umožňující vyhledávání a placení ubytování v soukromých bytech a domech po celém světě včetně České republiky. V jejím rámci nabídne každému uživateli, který se na Airbnb zaregistruje jeho prostřednictvím, poukaz v hodnotě 30 eur na platbu ubytování. Tato nabídka se týká i zákazníků konkurenčních operátorů.

Pro získání slevy 30 eur je třeba provést registraci přes speciální QR kód nebo internetový odkaz na portálu Našim pro radost (www.nasimproradost.cz) a v jejím průběhu zadat e-mailovou adresu. Na ni následně dorazí slevový kupon s platností jeden rok od doručení. Kupón lze uplatnit při nákupu ubytování na Airbnb v minimální hodnotě 120 eur.

Airbnb momentálně nabízí prostřednictvím své webové nebo mobilní aplikace okolo 600 tisíc možností ubytování ve více než 34 tisících měst a 190 zemích. Tato služba spojuje lidi s jedinečnými cestovatelskými zkušenostmi a umožňuje zajištění ubytování v objektech všech typů a v širokém cenovém rozpětí, ať už jde o byt na jednu noc, hrad na víkend nebo třeba vilu na měsíc. Díky ubytování v soukromí uživatelé Airbnb obvykle ušetří (ve srovnání s klasickými penziony a hotely).

Tato nabídka platí do 31. 12. 2015. Slevu nelze získat k dříve založeným registracím.

Mohlo by Vás zajímat:  MAXIMÁLNÍ RYCHLOST LTE V PRAZE ZVÝŠENA AŽ NA 150 MBIT/S

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone spustil novou mapu pokrytí mobilním internetem. Umí zobrazit technologie a frekvence dle vybraného telefonu

Na webových stránkách Vodafonu je k dispozici nová mapa pokrytí mobilním internetem, která zobrazuje pokrytí po jednotlivých technologiích (3G, LTE...

Zavřít