Startuje pátá série Hry o trůny. Diváci O2 TV mohou premiéru sledovat zdarma

Pátá řada nejsledovanějšího seriálu z produkce HBO – Hra o trůny – právě dnes rozehraje další část svého dramatického příběhu. První díl nové série s epickým názvem „V očekávání válek“ navíc mohou ve světové premiéře sledovat zdarma všichni zákazníci digitální televize O2 TV, bez ohledu na to, zda mají či nemají zakoupený balíček s programy HBO.

Speciál věnovaný kultovnímu fantasy seriálu najdou všichni majitelé O2 TV na kanálech 20 (HBO SD) a 21 (HBO HD). Od 19.30 hod. mohou nahlédnout do zákulisí natáčení seriálu v pořadu Den na natáčení, ve 20.00 hod. pak HBO odvysílá premiérový díl nové série.

.

Fanoušci seriálu, kteří mají aktivovaný balíček Kino nebo HBO, navíc získávají exkluzivní výhodu. První díl nové série je totiž k dispozici v originálním znění s titulky v archivu HBO On Demand již nyní. A pokud divákům některý z předchozích dílů unikl nebo si chtějí připomenout dramatické momenty poslední série, najdou v HBO On Demand všechny čtyři předchozí řady.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 přináší neomezené tarify na pevných linkách. Umožní volat 10 hodin do zahraničí zdarma

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Sleva 30 eur na platbu ubytování přes aplikaci Airbnb

T-Mobile se připojil k partnerství mezi Deutsche Telekom a Airbnb Slevový kupon v hodnotě 30 eur může získat každý Aktivace...

Zavřít