Vodafone spustil novou mapu pokrytí mobilním internetem. Umí zobrazit technologie a frekvence dle vybraného telefonu

Na webových stránkách Vodafonu je k dispozici nová mapa pokrytí mobilním internetem, která zobrazuje pokrytí po jednotlivých technologiích (3G, LTE i starší) a frekvenčních pásmech. Při zadání konkrétního modelu mobilního zařízení se zobrazí pouze ty technologie, které daný telefon či tablet podporuje.

Detaily o pokrytí Vodafone přidává na základě zpětné vazby od svých zákazníků. V nové přehlednější mapě mohou uživatelé zjistit, která místa jsou pokryta technologiemi 2G, 3G a LTE, jež jsou dále rozděleny na jednotlivá frekvenční pásma. Vodafone je také jediným tuzemským operátorem, který zákazníkům umožňuje zobrazit pokrytí dle zvoleného modelu telefonu. Kromě nových funkcí nová mapa nabízí upravený design, zachována byla možnost ověřit sílu signálu v daném místě kliknutím pravého tlačítka myši.

Společnost Apple nyní uvolnila novou verzi svého operačního systému iOS, se kterou lze využít LTE na frekvenci 2100 MHz. Tu Vodafone využívá k pokrytí regionálních měst.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone pouští do své sítě dalšího virtuálního operátora, EURO OPERATOR

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Chytrá zařízení u T-Mobile: vývoj a trendy

Během posledních pěti let narostl podíl chytrých telefonů na prodejích 6x V nabídce 43 LTE telefonů HTC M9 v dubnu...

Zavřít