Eva Karasová manažerkou CSR společnosti T-Mobile

Novou manažerkou CSR společnosti T-Mobile je od 1. května Eva Karasová, která tak nahradila Petru Pavičovou, která společnost opustila koncem roku 2014. Na své pozici bude mít na starost další rozvoj společenské odpovědnosti firmy – od ochrany životního prostředí přes etiku podnikání a spolupráci s neziskovými organizacemi až po zaměstnanecké dobrovolnické programy. Mezi největší projekty firmy patří Rozjezdy roku na podporu startu drobného podnikání, jejichž pátý ročník právě probíhá.

„Svou pozici chápu jako poslání a logický vývoj mé dosavadní kariéry. V posledních letech jsem získala bohaté zkušenosti jak v PR, tak v neziskové sféře, které budu nyní moci plně využít,“ říká Eva Karasová a dodává: „Společenská odpovědnost v T-Mobile je na vysoké úrovni; neomezuje se na fotogenické ´konání dobra´, ale zaměřuje se na smysluplné aktivity s konkrétním dopadem. Ráda bych pokračovala v dosavadní strategii, která se snaží pomáhat nejen finančně, ale také sdílením know-how. Je skvělé pracovat pro firmu, jejíž zaměstnanci považují za samozřejmé pomáhat potřebným ať už dobrovolnickou prací, nebo finančně.“

Eva Karasová přichází do T-Mobile z agentury Bison & Rose, kde působila od roku 2014. Předtím pracovala rok v Nadaci Open Society Fund Praha jako konzultant a pět let jako tisková mluvčí ve společnosti Tesco, kde měla na starost externí komunikaci včetně CSR. Do PR přešla z médií v roce 2000, kdy nastoupila do agentury AC&C Public Relations.

Mezi její koníčky patří toulky přírodou, lyžování, jízda na kole, film, literatura a zážitková gastronomie pro přátele.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile: sleva na chytré telefony stále pokračuje

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nový program SmartUp Nadace O2 podpoří originální nápady

Nadace O2 spouští nový program SmartUp zaměřený na lidi ve věku 15 - 26 let, kterým jim umožní realizovat neotřelé...

Zavřít