T-Mobile bude nabízet CD „Srdcebeat“

T-Mobile bude nabízet CD „Srdcebeat“, pro zákazníky se slevou 80 Kč
K CD malý dárek – trsátko podepsané Richardem Krajčem
Připraveny soutěže o vstupenky na dva neveřejné koncerty

T-Mobile začne prvního června 2015 prodávat nové CD kapely Kryštof „Srdcebeat“ ve svých značkových a partnerských prodejnách, čímž vytvoří největší distribuční síť s více než 160 obchody. Pro zákazníky operátora bude toto CD o 80 Kč levnější (více než 20% sleva), jako bonus navíc dostanou malý dárek – trsátko podepsané Richardem Krajčem.

V souvislosti s partnerstvím se skupinou Kryštof připravil T-Mobile pro své zákazníky i další výhody. Na stránkách t-mobile.cz/hudba budou v dohledné době vyhlášeny soutěže o vstupenky na dva neveřejné koncerty 12. 6. v Ostravě a 16. 6. v Praze, kde kapela exkluzivně přehraje své nové CD (vstupenky nebude možné zakoupit v běžném prodeji, pouze je vyhrát u partnerů turné Kryštof Srdcebeat Tour 2015). Soutěž o lístky na vystoupení v Ostravě začíná 28. 5., o lístky na pražský koncert se začne soutěžit 2. 6.

Klienti operátora si mohou již od začátku dubna pořídit vstupenky na turné Kryštof Srdcebeat Tour 2015 s 10% slevou – na portále www.nasimproradost.cz stačí zadat své mobilní telefonní číslo a slevový kód, který dorazí v SMS, následně uplatnit při koupi na stránkách www.ticketsforpeople.cz. Stejným způsobem mohou získat také 15% slevu na celofestivalovou vstupenku na hudební událost Rock for People, jíž se T-Mobile letos zúčastní jako partner již poosmé.

Bližší informace o hudebních aktivitách operátora včetně slev na vstupenky a nových soutěží najdete na t-mobile.cz/hudba.

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoce u T-Mobile plné dárků

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Jana Studničková rezignuje z vedení O2

K 1.6. rezignuje z vážných osobních důvodů z vrcholového vedení společnosti O2 Czech Republic Jana Studničková. Rozvoj nového positioningu společnosti...

Zavřít