Zaměstnanci O2 přispívají na pomoc v Nepálu

Nadace O2 se přidala k organizaci Člověk v tísni a vyhlásila interní sbírku pro pomoc obětem zemětřesení v Nepálu. Během prvních dvou dnů sbírky přispěli zaměstnanci částku O2 197 800 Kč. Veškeré darované příspěvky od zaměstnanců společnosti Nadace O2 zdvojnásobí.

Těší nás, že zaměstnanci O2 jsou ochotni finančně podpořit lidi v krizové situaci. Jen během prvních 48 hodin sbírky pro Nepál darovalo 401 zaměstnanců O2 197 800 korun,“ popisuje Jitka Heřmanová, ředitelka Nadace O2 a dodává: „Nadace O2 příspěvky pravidelně zdvojnásobuje. Díky tomu jsme mohli organizaci Člověk v tísni od roku 2009 podpořit v pomoci při mimořádných katastrofách částkou 5,6 milionu korun .“

Člověk v tísni vyslal do oblasti zasažené zemětřesením tříčlenný humanitární tým, který bude v terénu zkoumat rozsah škod a bude aktuálně pomáhat nejohroženějším lidem. „Zaměříme se na oblast Gorka v epicentru zemětřesení. Zásadní teď bude dostat na místo co nejrychleji urgentní zdravotnickou pomoc a dostatek jídla a vody. Poté se začneme zaměřovat na provizorní opravy zničených domů,“ říká vedoucí humanitárních programů Člověka v tísni Marek Štys.

Člověk v tísni pomoc koordinuje s partnerskou organizací Welthungerhilfe a Concern Worldwide z platformy Alliance2015. Velmi rychlá pomoc je pro osoby, které přišly o domy zásadní, protože brzy přijdou monzunové deště a to by jim situaci značně zkomplikovalo.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica testuje automatické tísňové volání 112 z osobních vozů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile komerčně spustil VoLTE jako první operátor v ČR

Rychlejší spojení hovoru Vyšší kvalita přenosu hlasu Možnost současného datování během volání T-Mobile dnes spustil Voice over LTE (VoLTE) umožňující...

Zavřít