Novinky ze světa aplikací pro zákazníky T-Mobile

  • Premium verze Spendee na 1 rok zdarma
  • Premium verze SimpleMind pro Androidy do 14. 6. s 30% slevou
  • Vylepšená aplikace Snadněji zdarma

T-Mobile přináší od 1. června svým zákazníkům další tři novinky ze světa aplikací – zdarma premium verzi apky na správu financí Spendee, českou verzi apky na myšlenkové mapy SimpleMind s 30 % slevou pro Android a vylepšenou verzi aplikace pro seniory Snadněji, která zjednodušuje použití tabletu.

Spendee spravuje osobní, rodinné i firemní finance: jednoduchým vkládání finančních transakcí v různých kategoriích si zákazník udržuje přehled o stavu peněz. K transakci lze přidat fotku, popisek či kategorii. Nastavit lze také očekávané výdaje, příjmy a následně vše vyexportovat. Zákazníci T-Mobile ji mohou od dnešního dne získat na 12 měsíců zdarma ve verzi Premium. Akce platí do 31. 12. 2015. Recenze aplikací mohou zájemci vidět v TV pořadu Applikace, přečíst si je ve stejnojmenném časopise, na webu i na Facebooku.

Jak si uspořádat důležité myšlenky a nápady a logicky je seřadit? SimpleMind je praktická apka na tvorbu myšlenkových map, kterou operátor přeložil do češtiny a svým zákazníkům ji přináší s 30 % slevou ve verzi Premium pro Android zařízení. Sleva potrvá 14 dní, tedy do 14. 6. 2015. Operátor rovněž vyzývá zákazníky, aby dali vědět, jakou další aplikaci by chtěli přeložit, na adresu cestina@applikace.cz.

Do třetice všeho dobrého T-Mobile vylepšil aplikaci Snadněji, jež seniorům maximálně usnadňuje používání tabletu – zjednoduší a individuálně přizpůsobí nastavení. Umožní například vytáhnout na plochu nejdůležitější kontakty, aplikace nebo oblíbené webové stránky, nechybí rovněž viditelné datum, čas, svátky a ovládání zvuku. Nově přináší další zajímavé funkce, jako jsou například vzdálené nahrávání fotek nebo fotorámeček, který se automaticky spustí po minutě nečinnosti v nabíječce. Správce tato nastavení připraví komfortně přes web, nemusí mít aplikaci staženou. Uživateli se po instalaci apky do tabletu automaticky spustí intuitivní průvodce, který provede jednoduše nastavením, nebo si lze zvolit vzdálenou zprávu někoho z rodiny. Na základě zpětné vazby je průvodce aplikací připraven větším písmem.

Mohlo by Vás zajímat:  Na festival Electronic Beats zbývají poslední lístky

Více informací o aplikacích na www.applikace.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 Czech Republic se rozděluje na dvě samostatné firmy

Dnešním dnem nabývá účinnosti rozdělení společnosti O2 Czech Republic a.s. na dvě vzájemně nezávislé společnosti. Nová společnost Česká telekomunikační infrastruktura...

Zavřít