Obchod a marketing O2 Sport řídí Jan Raděj

Novou tváří ve vedení připravovaného kanálu O2 Sport se stává Jan Raděj. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních a marketingových aktivit sportovního programu.

Jan Raděj přichází do O2 po téměř tříleté zkušenosti v televizi NOVA, ve které působil jako brand manažer celé skupiny. V posledních měsících měl na starosti i vedení placené televize NOVA Sport. Zkušenosti z oblasti marketingu získal i ve společnosti Vodafone Česká republika.

Jan Raděj vystudoval International Institute of Tourism and Management v Praze a v rakouském Semmeringu. Titul Master of Business Administration in International Marketing získal na European University Barcelona.

Výkonným ředitelem O2 Sport je Marek Kindernay. Za akvizice nových kanálů pro O2TV i sportovních práv pro O2 Sport je zodpovědná šéfka obsahu Anna Lenerová. PR aktivity kanálu O2 Sport bude i nadále zastřešovat Tiskové oddělení O2.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 je připraveno pomoci s evidencí tržeb všem podnikatelům

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Novinky ze světa aplikací pro zákazníky T-Mobile

Premium verze Spendee na 1 rok zdarma Premium verze SimpleMind pro Androidy do 14. 6. s 30% slevou Vylepšená aplikace Snadněji...

Zavřít