Obchod a marketing O2 Sport řídí Jan Raděj

Novou tváří ve vedení připravovaného kanálu O2 Sport se stává Jan Raděj. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních a marketingových aktivit sportovního programu.

Jan Raděj přichází do O2 po téměř tříleté zkušenosti v televizi NOVA, ve které působil jako brand manažer celé skupiny. V posledních měsících měl na starosti i vedení placené televize NOVA Sport. Zkušenosti z oblasti marketingu získal i ve společnosti Vodafone Česká republika.

Jan Raděj vystudoval International Institute of Tourism and Management v Praze a v rakouském Semmeringu. Titul Master of Business Administration in International Marketing získal na European University Barcelona.

Výkonným ředitelem O2 Sport je Marek Kindernay. Za akvizice nových kanálů pro O2TV i sportovních práv pro O2 Sport je zodpovědná šéfka obsahu Anna Lenerová. PR aktivity kanálu O2 Sport bude i nadále zastřešovat Tiskové oddělení O2.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní operátoři se vzdávají poplatků za dárcovskou SMS
Starší příspěvky:
Novinky ze světa aplikací pro zákazníky T-Mobile

Premium verze Spendee na 1 rok zdarma Premium verze SimpleMind pro Androidy do 14. 6. s 30% slevou Vylepšená aplikace Snadněji...

Zavřít