Vodafone Czech Republic oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu 2015

Od října 2014 do března 2015 Vodafonu vzrostl počet jeho mobilních zákazníků o 41 tisíc. Uživatelská základna tak roste již druhý kvartál v řadě, a to poprvé po dvouletém poklesu.

„Tyto výsledky jsou důkazem toho, že naše strategie zaměřená na špičkovou zákaznickou péči a rychlý mobilní internet, je úspěšná. Vodafone v posledních dvou letech intenzivně investoval do výstavby 4G sítě. Celkové investice v České republice za toto období přesáhly 5 miliard korun,” říká Balesh Sharma, generální ředitel Vodafone Czech Republic.

Vodafone nyní provozuje více než 3000 4G vysílačů a díky důrazu na pokrytí mimoměstských oblastí a regionálních měst zamíchal kartami na trhu mobilního internetu. Vodafone v tuto chvíli nabízí svůj rychlý mobilní internet (Turbo Internet) 97 % populace na 87 % území České republiky.

Stejně tak, jak Vodafone rozšiřuje pokrytí 4G signálem v regionech, daří se mu prodávat každým měsícem více a více zařízení, která podporují technologii 4G. V březnu 2015 podporovalo 4G přibližně 80 % všech mobilních zařízení, která si zákazníci u Vodafonu pořídili.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoce u Vodafonu se sedmi chytrými telefony za 7 korun