AKCE: Půl roku za půl!

Objednejte si v létě náš mobilní tarif a budete mít paušál až do konce roku za polovinu a navíc bez závazku. Čím dříve začnete, tím více ušetříte. Žádné fígle, žádné závazky, žádné až – prostě bomba!

Naše nejoblíbenější FAYN tarify nabízíme nyní na půl roku za poloviční cenu. Tato mimořádná nabídka se týká mobilních tarifů MEDIUM, TOP a ULTRA. Každý, kdo objedná z těchto tarifů o letních prázdninách, bude platit paušál v poloviční výši. Poloviční cena bude účtována do konce letošního roku. Ostatní parametry tarifů zůstávají zachovány. Včetně toho, že jsou bez závazku a lze je hradit formou dobíjení kreditu, nebo na fakturu. Přenos čísla do sítě FAYN je i nadále zdarma.

Ceny tarifů v AKCI

fayn MEDIUM fayn TOP fayn ULTRA
Volání – vlastní síť 1,39 Kč 1,00 Kč 0,48 Kč
Volání – ostatní sítě 1,39 Kč 1,00 Kč 0,98 Kč
Volání přes internet (VoIP) 0,58 Kč 0,58 Kč 0,58 Kč
SMS – vlastní síť 1,19 Kč 1,19 Kč 0,48 Kč
SMS – ostatní sítě 1,19 Kč 1,19 Kč 0,98 Kč
Volné minuty 50 150 350
Volné SMS 25 25
Měsíční poplatek 99 Kč
49 Kč
179 Kč
89 Kč
289 Kč
144 Kč

Akce platí pro všechny nové objednávky tarifů MEDIUM, TOP a ULTRA učiněné od vystavení akce do 31. srpna 2015. Akce platí pro nově přidělená čísla i pro čísla do sítě FAYN přenášená. Tarify jsou na dobu neurčitou, tedy bez závazku. Od 1. 1. 2016 bude účtována běžná cena tarifu.

OBJEDNÁVEJTE – čím dříve objednáte, tím víc ušetříte!!!

Stávající zákazníci mohou využít akce pro přidávání dalších nových služeb na své účty – přidejte děti, prarodiče, manžely, manželky a vše budete mít pod kontrolou v jednom účtu. Nebo též využijte takto mimořádně výhodné nabídky a doporučte ji svým známým a širší rodině. A za doporučení od nás získáte odměnu až 300 korun!

Mohlo by Vás zajímat:  xBizon s FAYN voláním ušetřil půl milionu (případová studie)

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone zahájí desátý ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech hvězdnou party

Vodafone je již podeváté jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a letošní ročník odstartuje hvězdnou Vodafone Star...

Zavřít