Našim na léto

T-Mobile připravil před prázdninami pro své zákazníky pár letně dovolenkových výhod. Ve výčtu nechybí sleva 15 % na cestovní pojištění Allianz, 20 % na průvodce, mapy a atlasy Marco Polo, Dumont a Kompas, 40% sleva na stany a další outdooroové vybavení značky Zajo nebo o 20 % nižší cena bezpečnostního značení kol Datatag. I nadále platí zajímavé zvýhodnění zájezdů a ubytování.

Levnější pojištění přijde jistě vhod, k 15% slevě na cestovní pojištění Allianz ale dostanou zákazníci T-Mobile navíc poukaz v hodnotě 200 Kč na CEWE FOTOKNIHU firmy Fotolab. Klienti jistě uvítají i slevu 20 % na průvodce, atlasy a mapy Marco Polo, Dumont a Kompas v prodejnách Knihy Dobrovský. Pokud by někdo dal přednost raději detektivce či beletrii, na všechny ostatní knihy, ale i společenské hry a papírenské zboží lze využít slevu 10 %.

Kdo miluje outdooor, ocení o 40% nižší cenu na vybrané stany, vybavení a výstroj značky Zajo. Cyklisté pak jistě nenechají bez povšimnutí 20% slevu na bezpečnostní značení Datatag, které Policii umožní identifikovat označené jízdní kolo. Tyto systémy mají prokazatelně výrazný vliv na snížení krádeží a dosáhly 100% úspěšnosti při trestním řízení, kde bylo značení použito jako důkaz.

Stále platí zvýhodnění 30 EUR pro nově registrované zájemce o ubytování přes unikátní službu Airbnb. Tuto výhodu jen během května využilo v ČR téměř 400 zákazníků (v Německu 257), z nichž 311 využilo webovou stránku aplikace. V nabídce rovněž nechybí sleva až 4 000 Kč na letní dovolenou u CK Firo Tour.

Kompletní přehled na www.nasimproradost.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE ROZJÍŽDÍ PÁTÝ ROČNÍK SOUTĚŽE PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
FAYN převezme zákazníky City mobile

FAYN se dohodl se společností City mobile s.r.o. na převzetí zákazníků využívajících jejich mobilních služeb. Mobilní služby dosud poskytované téměř...

Zavřít