Neomezené balíčky Vodafone FIX přinášejí pohodlí tarifu majitelům předplacených karet

Nabídka Balíčků k předplaceným kartám Vodafonu se rozšiřuje. Nově si mohou neomezené volání a SMS i výhodnou nabídku přístupu k Turbo Internetu zákazníci pořídit také ve formě balíčků FIX, které se automaticky obnovují každý měsíc. Zákazníci tak získají stejný komfort jako uživatelé tarifních služeb, ale bez jakéhokoliv závazku. Svou šíří a nabídkou služeb nemají balíčky společnosti Vodafone na trhu konkurenci.

Reagujeme na přání zákazníků, kteří začali neomezené volání na předplacené kartě využívat nepřetržitě a doposud si je museli opakovaně aktivovat,“ vysvětluje vznik nového produktu Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu a dodává: „Máme radost, že právě Vodafone nabízí majitelům předplacených karet komfort paušálu.“

Balíčky k předplaceným kartám nabízejí zákazníkům přístup ke stejným neomezeným službám, jaké Vodafone představil v rámci tarifů RED. Základní varianta za 99 korun měsíčně nabízí neomezené volání v síti Vodafone, nejvyšší verze balíčku FIX za 899 korun nabízí neomezené volání a SMS do všech sítí v České republice a 1,5 GB dat v Turbo Internetu. Rychlý internet od Vodafonu k dnešnímu dni pokrývá 97 procent populace a 4G LTE je dostupné už na 87 procentech území České republiky.

Zájemci si mohou vybírat z těchto balíčků:

Balíčky ke kartě – Data a SMS Cena
150 MB dat a SMS v síti Vodafonu neomezeně 99 Kč
500 MB dat a SMSv síti Vodafonu neomezeně 199 Kč
1,5 GB dat a SMSdo všech sítí neomezeně 599 Kč

 

Balíčky ke kartě – Volání Cena
Volání v síti Vodafonu neomezeně 99 Kč
Volání do všech sítí – Neomezené volání v síti Vodafonu + 100 min. do ostatních sítí 249 Kč
Volání do všech sítí neomezeně 599 Kč

Balíčky ke kartě – Komplet Cena
Komplet v síti 500 MB dat, SMS a volání v síti Vodafonu neomezeně 249 Kč
Komplet do všech sítí 1,5 GB dat, SMS a volání do všech sítí neomezeně 899 Kč
Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone spustí nejvýkonnější 3G ve více než 40 městech

Balíčky FIX bude možné objednat od 1. července pomocí bezplatných SMS, v samoobsluze Můj Vodafone, na zákaznické lince nebo při návštěvě prodejny Vodafone. Balíčky mají platnost jeden měsíc a po jeho uplynutí se znovu aktivují, pokud má zákazník dostatečně vysoký kredit. Zaplacený balíček je potom možné bez omezení využívat celý měsíc bez ohledu na stav kreditu. U datových balíčků dojde při vyčerpání datového limitu k automatické aktivaci služby Data nad rámec balíčku.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Víkendová aktualizace systémů Vodafone

Společnost Vodafone plánuje během víkendu 26. 6. – 28. 6. aktualizaci systémů péče o zákazníky. Pro její správný průběh budou...

Zavřít