O2 je připraveno pomoci s evidencí tržeb všem podnikatelům

O2 připravilo jednoduché řešení, které podnikatelům pomůže s přechodem na plánovaný systém elektronické evidence hotovostních tržeb ( EET). Hlavními výhodami řešení od O2 jsou snadná instalace a intuitivní ovládání, možnost sestavit si řešení podle svých potřeb, nepřetržitá technická podpora a spolehlivé připojení. O2 podnikatelům pomůže nejen s výběrem vhodného řešení a jeho zapojením, ale i ve všech dalších fázích jeho provozu.

Mnoho podniků už dnes pracuje se sofistikovanými online pokladními systémy. Na druhou stranu však řada firem stále používá jen tužku a papír. Tito podnikatelé mají z přechodu na nový systém logicky obavy,“ popisuje Tomáš Budník, generální ředitel O2, a dodává: “ Uvědomujeme si, že potřeby firem jsou různé. Našim cílem je každému podnikateli nabídnout co nejvhodnější řešení odpovídající velikosti a typu jeho podnikání. S EET jsme navíc připraveni pomoci v každém kroku, nejen při přechodu na nový systém.“

Spolehlivé řešení pro každého a nepřetržitá technická podpora

Pro správné fungování navrhovaného systému budou podnikatelé potřebovat zařízení, které slouží jako pokladna, je možné ho připojit k internetu a umožňuje tisk. O2 je připraveno podnikatelům nabídnou vhodné řešení bez ohledu na jejich současné vybavení i velikost a zaměření jejich podnikání.

EET

Již nyní naleznou podnikatelé na webu www.o2.cz/eet základní informace k elektronické evidenci tržeb, které bude O2 průběžně aktualizovat. Pokud nechtějí o žádnou zásadní informaci přijít, mohou se už nyní přihlásit k odběru novinek.

O2 podnikatelům pomůže s výběrem správného řešení i jeho instalací. Zákazníci budou obslouženi tak, jak jsou nyní zvyklí – prostřednictvím svého obchodníka, na kterékoli z téměř 150 O2 Prodejen po celé České republice, online i na infolince, kde bude poskytována nepřetržitá technická podpora.

Mohlo by Vás zajímat:  Personální změny ve vedení společnosti Telefónica Slovakia

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vítězem 5. ročníku Rozjezdů roku se stala Mateřská škola skřítka Ostružinky

Vyhrála Pavlína Štěpánková ze Svojkova u Nového Boru Vítězka si odnesla ceny v celkové hodnotě 189 840 Kč Speciální cenu v hodnotě 117 940 si...

Zavřít