Přijďte se dotknout budoucnosti notebooků.

Nový MacBook je vystaven u nás na prodejně, kde si ho můžete nejen pořádně prohlédnout, ale i vyzkoušet všechny jeho funkce.

Sám Apple tento MacBook uvádí dvojicí krátkých vět: Lehce napřed. O mnoho let. Přijďte se sami přesvědčit, rádi vám povíme, proč jsou tyto dvě věty podle nás pravdivé.

Už základní parametry naznačují, že tento stroj je plnohodnotný Mac v podobě nejkompaktnějšího notebooku, který jste kdy viděli. Je tenký 13,1 mm, je lehký 0,9 kg a má úžasný 12 palcový retina displej s rozlišením 2304 x 1440 bodů (což je více než 3 milióny pixelů). Dále nově navržená plnohodnotná klávesnice pro pohodlnější a přesnější psaní.

A pak je zde Force Touch trackapad, který budete chtít zmáčknout znovu a znovu. Je konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval stejně bez ohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory rozpoznají, jakou silou tlačíte, a tak umožňují ovládat Mac novými způsoby. Nejen, že se nechá krásně mačkat, ale umí i odpovědět pomocí hmatově vnímaných vibrací. Naši specialisté vám rádi ukáží tuto novinku, která se již začíná dávat i do MacBooků Pro.

Nový MacBook je zkrátka tiše ohromující a to tak, že více tišší už být nemůže. Nový procesor Intel Core M páté generace společně se skvělým návrhem vnitřku MacBooku generují jen minimum tepla, takže není potřeba žádný větráček na chlazení počítače.

Další novinky, jako je terasovitá baterie která vyplňuje každý milimetr MacBooku a umožní tak i s tímto tenkým tělem dosahovat výdrže devíti hodin na jedno nabití. Nebo zcela nový konektor USB C, který umí připojit vše, co je potřeba, je oboustraný a to vše v třetinové velikosti oproti současnému USB.

To vše můžete mít ve třech pro Apple již známých barvách (zlaté, stříbrné a vesmírně šedé), několika možných konfiguracích a se softwarovou výbavou zdarma, na kterou jste u Apple zvyklí.

Mohlo by Vás zajímat:  Děti z dětských domovů přivítají nový rok.

Stačí si objednat zde nebo se zastavit u nás na prodejně a vybrat si konfiguraci, která vám bude vyhovovat.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
AKCE: Půl roku za půl!

Objednejte si v létě náš mobilní tarif a budete mít paušál až do konce roku za polovinu a navíc bez...

Zavřít