Vodafone zahájí desátý ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech hvězdnou party

Vodafone je již podeváté jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a letošní ročník odstartuje hvězdnou Vodafone Star Party na Vřídelní kolonádě. Ani tento rok nebude chybět oblíbená Vodafone pláž s bezplatnou 4G LTE Wi-Fi sítí. Vodafone všem nabídne také aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2015 s kompletním programem festivalu a možností rezervace lístků prostřednictvím chytrého zařízení.

Populární Vodafone pláž je každoročně vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníci zde mohou zdarma surfovat na rychlém 4G LTE internetu, pořídit si selfie u fotostěny, zaplavat si nebo soupeřit s ostatními v závodech na lodích. Obří zahajovací večírek Vodafone Star Night tento pátek od 22:30 bude v režii francouzského DJ Uppermost a zástupců českého Radia Wave. Vstupenkou na akci na Vřídelní kolonádě je červená rtěnka na rtech nebo motýlek na krku.

Centrem pláže bude Vodafone maják, kde operátor nabídne k vyzkoušení a zapůjčení telefony a tablety s LTE, soutěže o atraktivní ceny a automat na výhry. Všichni zákazníci Vodafonu zde získají bezplatné navýšení datového limitu. Dopravu po Karlových Varech zajistí červené Velotrixy. Jejich součástí je tablet s oficiální rezervační aplikací KVIFF Guide a brožurka se soutěžním kvízem. Za vyplněný kvíz dostanou účastníci festivalu minci do automatu na výhry.

Na burger, jogurtovou zmrzlinu nebo něco dobrého k pití bude návštěvníky lákat chill out zóna v Café del Vodafone. Mezi živé palmy se může posadit až 60 zájemců, kterým Vodafone představí technologii bezdrátového internetu.

Pro filmové nadšence má Vodafone připravenou aplikaci KVIFF Guide 2015, která nabídne všechny podstatné informace od programu kinosálů přes podrobnosti o doprovodném programu až po mapku prostoru. Vstupenky na projekce lze rezervovat skrze aplikaci nebo SMS. KVIFF Guide bude ke stažení ještě před zahájením festivalu také na microsite www.vodafone.cz/vary a to pro Android, iOS a letos poprvé i pro Windows Phone.

Mohlo by Vás zajímat:  Lidé na výzvu Vodafonu za měsíc nasbírali přes 85 tisíc klíčů

Na své si přijdou také fanoušci rostoucí sociální platformy Periscope, která nově představila zpětné přehrávání starších přenosů. Vodafone přes ni bude streamovat živé videoreportáže, záběry z Vodafone akcí, krátké rozhovory s celebritami nebo soutěže.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 Sport startuje už 8. srpna. První dvě kola Synot ligy odvysílá v testovacím režimu

Ty největší šlágry fotbalové Synot ligy zamíří již brzy na kanál O2 Sport. K utkání prvního kola nové sezóny proti...

Zavřít