Volání, SMSkování a datování jako doma. S roamingem od Vodafonu zákazníci předem vědí, kolik zaplatí

Vodafone na konci června vylepšuje službu Roaming na den, díky které mohou zákazníci využívat svůj domácí tarif v zahraničí jako doma. Přináší tak zákazníkům jako jediný operátor na trhu kompletní roamingové řešení, tedy volání, SMS i data. A navíc rozšiřuje možnost využít službu o další světové destinace.

Dne 27. 6. vejdou v platnost nové podmínky roamingových služeb Vodafonu. Balíček Roaming na den je určen tarifním zákazníkům a umožní volat a posílat textové zprávy a využívat data stejně jako doma, a to za jednorázový denní poplatek vždy celých 24 hodin. V zemích Evropské Unie a v dalších vybraných evropských státech činí denní poplatek 69 Kč vč. DPH. Nově bude možné využít službu v mimoevropských destinacích, například v USA, Kanadě, Číně, Austrálii či Rusku za denní poplatek 199 Kč vč. DPH.

„Naše nová roamingová nabídka je unikátní v tom, že zákazník předem ví, kolik zaplatí za služby v zahraničí, říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu. „Jako jediní uživatelům poskytujeme možnost volat, SMSkovat a čerpat data jako doma,“ dodává.

Uživatelé neomezených Red LTE či Red+ tarifů tedy i v zahraničí volají a SMSkují neomezeně. Navíc mohou čerpat ze svého domácího tarifu až 100 MB dat denně. Po vyčerpání denního datového objemu bude připojení zpomaleno na 32 kb/s, v případě potřeby si zákazníci mohou dokoupit po balíčcích 100 MB za 49 Kč v Evropě a 149 Kč v ostatních destinacích. Pro tarify s volnými jednotkami nově platí, že po jejich vyčerpání stojí minuta hovoru ze zahraničí 3,49 Kč vč. DPH a SMS 1,51 Kč vč. DPH. Zákazníci si mohou službu aktivovat již před odjezdem do zahraničí, a to zdarma. K naúčtování denního poplatku dochází pouze, pokud v zahraničí svůj mobilní telefon použijí (tedy zavolají, přijmou hovor, pošlou SMS či se připojí k internetu). Všechny příchozí SMS jsou vždy zdarma, příchozí hovory jsou v rámci služby zdarma.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone svým zákazníkům obnoví datový objem

Roaming na den – přehled zemí, kde je možné službu využít

Evropské destinace – 69 Kč/24 hodin

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Man, Martinik, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie.

Mimoevropské destinace – 199 Kč/24 hodin

Albánie, Argentina, Austrálie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Černá Hora, Chile, Egypt, Faerské ostrovy, Ghana, Indie, Indonésie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Makedonie, Mexiko, Nový Zéland, Turecko, USA, Rusko, Srbsko.

Pro zákazníky s předplacenou kartou spustí Vodafone na konci června novou službu Roaming ke kartě na den. Za atraktivní denní poplatek ve výši 19 Kč vč. DPH získají 10 minut pro odchozí hovory, 10 SMS a 10 MB dat pro připojení k internetu v zahraničí. Příchozí hovory jsou v rámci služby zdarma, příchozí SMS jsou zdarma vždy. Volné jednotky lze využívat vždy plných 24 hodin. Pokud je zákazník vyčerpá, zaplatí za odchozí hovor jen 3,49 Kč vč. DPH/ min. a 1,51 Kč vč. DPH za SMS. Při vyčerpání 10 MB dat se připojení zpomalí na 32 kb/s. Službu lze aktivovat již před odjezdem. K naúčtování denního poplatku dochází podobně jako u balíčku Roaming na den až při použití telefonu v zahraničí (tedy zavoláním, přijetím hovoru, odesláním SMS či připojením se k internetu). Službu je možné využít ve všech zemích Evropské unie a v dalších vybraných státech Evropy.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Očekávání rozdělení O2 na dvě nezávislé firmy se začínají naplňovat

Rada ČTÚ minulý týden projednala návrh rozhodnutí, kterým budou na základě analýzy trhu č. 4 podniku s významnou tržní silou...

Zavřít