T-Mobile vítá novou posilu v PR

Novou členkou PR oddělení společnosti T-Mobile se od 1. srpna 2015 stala Anna Hroudová. Anna se stane „styčnou důstojnicí“ pro oblast B2B, a to jak pro média, tak v oblasti odborných konferencí a seminářů.

„Ve své profesní kariéře jsem vždy pracovala na straně agentury a je pro mě nyní obrovskou výzvou, že můžu spoluvytvářet komunikační strategii interně, navíc pro tak významného operátora, jako je T-Mobile,“ říká Anna Hroudová a dodává: „již nyní, při letmém pohledu po prvních dnech, vidím spoustu komunikačně zajímavých témat. Ráda bych pokračovala zejména v posilování vnímání T-Mobilu jako dodavatele komplexního řešení ICT služeb.“

Anna Hroudová přichází do T-Mobile z Pram Consulting, kde od roku 2008 pracovala pro řadu nejen ICT klientů (Microsoft, Ericsson, SES ASTRA, Lasvit, Topshop). Předtím působila jako project executive v TSN AISA a v agentuře Point, kde mohla zúročit své vzdělání v oblasti sociologie. Magisterská studia na FSV UK v oboru sociologie dokončila v roce 2007.

Anna má dvě děti (4 a 5 let) a pokud čas dovolí, věnuje se sportu, zejména lyžování a cyklistice, četbě a modernímu umění.

Mohlo by Vás zajímat:  MLUVME SPOLU pod hlavičkou Fondu T-Mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone rozšiřuje výhodnou nabídku pro mladé i na předplacené karty

Velká porce dat, volání a SMS bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu - vlastnosti úspěšného tarifu pro mladé teď Vodafone přináší...

Zavřít