Vodafone rozšiřuje výhodnou nabídku pro mladé i na předplacené karty

Velká porce dat, volání a SMS bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu – vlastnosti úspěšného tarifu pro mladé teď Vodafone přináší i majitelům předplacených karet.

„Vodafone se dlouhodobě snaží přinášet na předplacené karty výhody paušálních tarifů,“ uvádí Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Právě kombinace neomezeného volání a mobilního internetu majitelům předplacenek schází.“

Balíčky ke kartě za atraktivní ceny exkluzivně pro mladé doplní v nabídce výhodný tarif bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu. Obě řešení bude Vodafone propagovat pod názvem Karta 26 a Tarif 26 v nové kampani s mottem: „Nečekám. Žiju.“ Dnes už si tak mladí mohou vybrat mezi předplacenou kartou či tarifem, Vodafone nabízí obojí výhodně.

K Tarifu 26 lze navíc do 15. 11. 2015 získat extra slevu 500 Kč na kterýkoli telefon z LTE portfolia.

Karta 26

Tarif 26

500 MB dat

1,2 GB dat

Neomezené SMS v síti

Neomezené SMS do všech sítí

Neomezené volání v síti + 100 minut do ostatních sítí

600 minut do všech sítí

249 Kč

494 Kč

Jednou z výhod nové Karty 26 pro mladé je možnost volby. Zákazníci si budou moci vybrat, jestli chtějí za zvýhodněnou cenu využívat data a SMS, nebo volání, anebo obojí současně.

Ti, kdo upřednostňují volání, získají za 149 Kč měsíčně balíček neomezeného volání v síti a 100 volných minut do ostatních sítí.  Zájemci o data a SMS si za 100 Kč měsíčně mohou aktivovat balíček 500 MB dat pro připojení k internetu a neomezené SMS v síti.

Exkluzivní nabídku pro mladé bude možné získat v e-shopu i na prodejnách Vodafonu. V obou případech bude nutné doložit věk. Nabídku mohou využít i stávající zákazníci Vodafone.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  David Duroň bude ředitelem portálů skupiny Vodafone