Vodafone rozšiřuje výhodnou nabídku pro mladé i na předplacené karty

Velká porce dat, volání a SMS bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu – vlastnosti úspěšného tarifu pro mladé teď Vodafone přináší i majitelům předplacených karet.

„Vodafone se dlouhodobě snaží přinášet na předplacené karty výhody paušálních tarifů,“ uvádí Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Právě kombinace neomezeného volání a mobilního internetu majitelům předplacenek schází.“

Balíčky ke kartě za atraktivní ceny exkluzivně pro mladé doplní v nabídce výhodný tarif bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu. Obě řešení bude Vodafone propagovat pod názvem Karta 26 a Tarif 26 v nové kampani s mottem: „Nečekám. Žiju.“ Dnes už si tak mladí mohou vybrat mezi předplacenou kartou či tarifem, Vodafone nabízí obojí výhodně.

K Tarifu 26 lze navíc do 15. 11. 2015 získat extra slevu 500 Kč na kterýkoli telefon z LTE portfolia.

Karta 26

Tarif 26

500 MB dat

1,2 GB dat

Neomezené SMS v síti

Neomezené SMS do všech sítí

Neomezené volání v síti + 100 minut do ostatních sítí

600 minut do všech sítí

249 Kč

494 Kč

Jednou z výhod nové Karty 26 pro mladé je možnost volby. Zákazníci si budou moci vybrat, jestli chtějí za zvýhodněnou cenu využívat data a SMS, nebo volání, anebo obojí současně.

Ti, kdo upřednostňují volání, získají za 149 Kč měsíčně balíček neomezeného volání v síti a 100 volných minut do ostatních sítí.  Zájemci o data a SMS si za 100 Kč měsíčně mohou aktivovat balíček 500 MB dat pro připojení k internetu a neomezené SMS v síti.

Exkluzivní nabídku pro mladé bude možné získat v e-shopu i na prodejnách Vodafonu. V obou případech bude nutné doložit věk. Nabídku mohou využít i stávající zákazníci Vodafone.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone uvádí speciální edici Tarifů na míru

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 jako kompenzaci dnešního výpadku posílá 1,2 milionu na dobročinné účely

Operátor O2 se rozhodl dnešní výpadek mobilní sítě kompenzovat tak, že za každý neuskutečněný hovor pošle prostřednictvím své firemní Nadace...

Zavřít