O2 od července nabídne nejvýhodnější tarif s neomezeným voláním a SMS po celé EU na českém trhu.

Operátor O2 od července vylepší tarif FREE Evropa. „Tento tarif nově nabídne neomezené volání a SMSkování po celé Evropské unii, a to bez jakýchkoli příplatků. Zákazníci s tímto tarifem tak nemusí řešit roamingové poplatky už letos, bez ohledu na evropskou regulaci. Kromě toho do tarifu přidáme velkou porci dat. Z tarifu FREE Evropa se tak stane nejvýhodnější tarif pro náročné zákazníky na českém trhu, „ popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka pro mobilní segment v O2.

Kromě úplného zrušení poplatků za roamingové voláni a SMS v rámci EU v tarifu Free Evropa od července O2 také zvýší objem dat z 3 GB na 5 GB, aniž by navýšilo cenu měsíčního paušálu – ta zůstává na 1 199 korunách. Výhodu neomezeného volání po EU a 5 GB dat získají noví i stávající zákazníci od července, O2 ji garantuje minimálně na rok, tedy do 30. 6. 2017. Poté operátor neomezený roaming buď prodlouží, nebo přizpůsobí aktuální evropské regulaci, jejíž konkrétní podoba zatím není známa.

O2 zároveň připravuje změny v obnově datového objemu, které zákazníkům umožní používat plnohodnotné připojení bez nutnosti obnovovat celou výši základního objemu dat v tarifu. “ V průběhu léta u tarifů s vyšším objemem dat – 3 GB a výše – zavedeme týdenní ochrannou lhůtu. To znamená, že pokud zákazník vyčerpá svůj základní objem dat týden před koncem zúčtovacího období, bude si moct vybrat mezi obnovením celého základního objemu dat nebo dokoupit pouze menší datový balíček, konkrétně 1 GB za 99 korun,“ vysvětluje Cieslarová.

FREE Evropa
měsíční paušál 1 199 Kč
volání a SMS v rámci ČR neomezeně
základní objem dat v ČR 5 GB
obnova dat 499 Kč (5 GB)
obnova dat v ochranné lhůtě (7 dní před koncem zúčtovacího období) 99 Kč (1 GB)
volání a SMS v EU roamingu neomezeně
mezinárodní hovory (zóna 1-4 + Rusko) 300 minut
data v EU 300 MB

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone fandí novopečeným tatínkům, nabízí jim 5 dní placeného volna

Vodafone jako jedna z prvních firem v České republice zcela dobrovolně poskytuje tatínkům a partnerkám maminek 5 dní volna po...

Zavřít