APLIKACE MŮJ T-MOBILE JE NA APPLE PAY PŘIPRAVENA. ZÁKAZNÍCI BUDOU MOCI NOVOU METODU PLACENÍ ZAČÍT VYUŽÍVAT NA PŘELOMU MĚSÍCE

 Společnost Apple dnes 19. února oficiálně oznámila podporu Apple Pay na českém trhu a T-Mobile spustí mobilní platby ve své aplikaci Můj T-Mobile již na přelomu měsíce. Zákazníci s telefony iPhone tak budou moci pohodlně platit svá vyúčtování a dobití kreditu. Aplikace Můj T-Mobile je na Apple Pay už připravena, nyní probíhají potřebné testy, po kterých operátor vydá novou aktualizaci aplikace, a zákazníci budou moci tuto platební metodu začít okamžitě využívat. Pomocí Apple Pay budou moci zákazníci kromě aplikace Můj T-Mobile platit také v samoobsluze Můj T-Mobile na webu operátora. 

Jednoduše, rychle a bezpečně

Apple Pay umožňuje jednoduše a bezpečně platit v obchodech, na internetu i v mobilních aplikacích, a to nejenom s mobilním telefonem, ale uživatelé mohou využít také tablet nebo chytré hodinky. Podmínkou je, aby zařízení bylo vybaveno operačním systémem iOS a bezkontaktní technologií NFC. Zákazník při placení v mobilní aplikaci Můj T-Mobile nebo ve webové samoobsluze Můj T-Mobile nemusí vždy znovu vyplňovat údaje o platební kartě do platební brány. Každá platební karta je uložená v systému Apple Pay pod přiřazeným číslem virtuální karty. Pro platbu se tedy nepoužívá skutečné číslo platební karty, ale unikátně vygenerované číslo virtuální platební karty určené jen pro příslušné zařízení.

Můj T-Mobile v kostce

Aplikaci Můj T-Mobile každý měsíc aktivně využívá ve svých telefonech nebo tabletech už více než 825 tisíc zákazníků operátora. Ti mají díky ní přehled o svém volání, SMS/MMS či spotřebě dat a všechny služby si mohou sami administrovat. V lednu 2018 si prostřednictvím aplikace dokoupilo data nebo koupilo datový balíček 100 tisíc zákazníků, přes 150 tisíc pak během stejného měsíce zaplatilo přes Můj T-Mobile své vyúčtování. 

Platba v obdobné službě Google Pay pro uživatele telefonů s operačním systémem Android bude zpřístupněna ve stejný moment. 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 v roce 2018: výrazný nárůst zákazníků O2 TV i mobilních služeb a nadále silná finanční výkonnost podpořená rekordně vysokými investicemi

Počet zákazníků digitální televize O2 TV využívajících některý z měsíčních tarifů a těch, kteří sledují televizi na webu nebo v...

Zavřít