Dnešní telefonát

Přeji dobrý den všem,

dnes jsem měl zajímavý telefon od jedné zákaznice jednoho našeho virtuálního operátora. Kterého? Neřeknu 🙂 Lama Mobil 🙂

V čem je pointa? Ta je v tom že volala na naše telefonní číslo a víte proč? Ona se chtěla dopátrat odpovědi na výměnu sim karty. Podle hlasu to byla starší paní a problém byl v tom že koupila dědovi nový mobil a potřebovala vyměnit sim kartu. Volala na infolinku Lamy, na internetu si našla číslo na jejich infolinku. Smekám před ní už jen za to, že si to našla sama. I můj otec by měl problém :).

Tak neváhala a volala tam. K její smůle si ale našla číslo na jejich linku kde prodávají energie. Operátor místo toho aby jí poradil správné číslo nebo jí jen poradil, ji za každou cenu chtěl prodat elektřinu a plyn od Lamy.

Jsem tedy rád že našla i mé telefonní číslo a já ji během deseti sekund našel správné telefonní číslo. Tady v tom vidím velký problém a chtěl bych tímto poprosit Všechny naše operátory a to nejen ty virtuální o to aby proškolily své zaměstnance. Taky mají své babičky a dědečky.

Mohlo by Vás zajímat:  Výpadky webu Mobilní Operátoři

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
DO PRODEJE JDE LIMITOVANÁ EDICE TWIST KARTY PRO PŘÍLEŽITOSTNÉ DATAŘE

T-Mobile do své nabídky předplacených karet zařazuje novou limitovanou edici Twist karty „Plaťte za data, která využijete“. Řešení je určeno...

Zavřít