HRANICE MILIONU UŽIVATELŮ VOLTE V SÍTI T-MOBILE BYLA POKOŘENA

Více než jeden milion zákazníků T-Mobile mělo v únoru nastavenou službu VoLTE, což je od roku 2015, kdy byla služba spuštěna, výrazný nárůst. VoLTE (anglicky Voice over LTE) je technologie, umožňující přenášet hlasové hovory přímo přes sítě LTE. Hlas hovořících osob je tedy přenášen v podobě datového toku. Její hlavní výhoda, oproti hovoru přes mobilní sítě 2G a 3G, spočívá ve špičkové kvalitě zvuku a celkově lepší kvalitě a spolehlivosti hovoru. Výhoda pro volajícího také spočívá v možnosti spojit hovor až dvakrát rychleji než stávající metoda spojovaných okruhů přes 2G a 3G sítě. Výhodou pro operátory pak je možnost využít stávající spektrum efektivněji, a tedy ve prospěch vyšší spokojenosti zákazníků – v současné době tak i díky technologii VoLTE lze namísto 3G vyžívat ve stejném rádiovém pásmu technologii LTE.

Mohlo by Vás zajímat:  Unikátní projekt sledování pohybu škodlivin v ovzduší startuje

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Řešení bez plastu: Zákazníci Vodafonu mohou začít používat eSIM

Od dnešního dne si mohou zákazníci Vodafonu pořídit eSIM k tarifu i předplacené kartě. Místo klasické plastové SIM karty dostanou...

Zavřít