Prémiová zařízení od O2 jsou nyní díky splátkám ještě dostupnější. O2 Smart Box je možné pořídit už za 99 korun měsíčně.

Od dubna mění operátor O2 splátkovou politiku pro zařízení ke službám Internet HD a O2 TV. Jednodušší pro zájemce bude i orientace v cenovém portfoliu, kde budou pouze dvě kategorie cen – poplatek 49 a 99 korun měsíčně.

Za 49 korun měsíčně si tak mohou pořídit například O2 TV set-top box nebo základní modem pro technologie xDSL, Fiber a LTE Air. Za 99 korun měsíčně pak získají zařízení pro bezdrátovou technologii Internetu HD nebo designový modem O2 Smart Box, který O2 vyvinulo zcela ve vlastní režii. Díky doprovodné mobilní aplikaci je navíc možné všechny funkce Wi-Fi a chytré domácnosti pro O2 Smart Box řídit odkudkoliv. 

Nově si navíc mohou zmiňovaná zařízení vzít na splátky i menší podnikatelé ze segmentu SMB. “ Výhodou splátek oproti například pronájmu je fakt, že zákazník vlastní zařízení již od prvního dne a nemusí tak vydávat měsíční poplatky navíc za zařízení, které nikdy nebude v jeho majetku,“ podotýká ředitel marketingu fixních služeb O2 Martin Čejka s tím, že splátky jsou rozložené do 48 měsíců. „Nový model splátek se týká i stávajících zákazníků se starším zařízením, kterým tak usnadníme například nákup nového modemu,“dodává Čejka.

Mohlo by Vás zajímat:  Tiskovou mluvčí O2 se stává Lucie Jungmannová

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Svoboda není samozřejmost. O2 připomíná tvorbu autorů, kteří před rokem 1989 nemohli svobodně publikovat.

Společnost O2 jako hrdý český operátor pokračuje v celospolečenské aktivitě Svoboda není samozřejmost, ve které vybírá důležité momenty z české historie 20....

Zavřít