T-MOBILE – APPLE PAY

T-MOBILE JAKO PRVNÍ OPERÁTOR V ČECHÁCH PODPORUJE VE SVÉ MOBILNÍ APLIKACI APPLE PAY. ZÁKAZNÍCI MOHOU NOVOU METODU PLACENÍ ZAČÍT VYUŽÍVAT ODE DNEŠKA

T-Mobile dnes spustil mobilní platby Apple Pay ve své aplikaci Můj T-Mobile. Zákazníci s telefony iPhone mohou pohodlně platit svá vyúčtování a dobití kreditu.

Apple Pay umožňuje jednoduše a bezpečně platit v obchodech, na internetu i v mobilních aplikacích, a to nejenom s mobilním telefonem, ale uživatelé mohou využít také tablet nebo chytré hodinky. Podmínkou je, aby zařízení bylo vybaveno operačním systémem iOS a bezkontaktní technologií NFC. Zákazník při placení v mobilní aplikaci Můj T-Mobile nemusí vždy znovu vyplňovat údaje o platební kartě do platební brány. Každá platební karta je uložená v systému Apple Pay pod přiřazeným číslem virtuální karty. Pro platbu se tedy nepoužívá skutečné číslo platební karty, ale unikátně vygenerované číslo virtuální platební karty určené jen pro příslušné zařízení.

Platba v obdobné službě Google Pay pro uživatele telefonů s operačním systémem Android je již také zpřístupněna.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile chce fotbalistům pomoci zlepšit image a zvýšit bezpečnost na stadionech

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
HRANICE MILIONU UŽIVATELŮ VOLTE V SÍTI T-MOBILE BYLA POKOŘENA

Více než jeden milion zákazníků T-Mobile mělo v únoru nastavenou službu VoLTE, což je od roku 2015, kdy byla služba...

Zavřít