Vodafone nabízí neomezený mobilní internet za 325 Kč měsíčně a USB modem za 7 Kč

Všichni tarifní, firemní i nefiremní zákazníci Vodafonu, kteří si do 13. září 2009 aktivují tarif pro neomezené připojení k mobilnímu internetu Připojení na stálo, získají po dobu šesti měsíců 50% slevu na tento tarif. Zaplatí za něj tak měsíčně 325 Kč. Zároveň k tomuto tarifu mohou získat kompaktní USB modem za cenu 7 Kč.


„Reagujeme na obrovský zájem o mobilní data, která díky naší úspěšné vánoční nabídce využívá téměř 700 tisíc zákazníků. Podařilo se nám rozhýbat internet v mobilu a nyní chceme rozhýbat i mobilní internet v notebooku,“ uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafone a dodává: „S více než 90% pokrytí populace ČR technologií EDGE nabízíme spolehlivé řešení pro mobilní připojení na cestách.“

Tarif Připojení na stálo (až do výše 3 GB měsíčně) Cena bez / včetně 19% DPH
Standardní cena 546,20 Kč / 650 Kč
Zvýhodněná cena na 6 měsíců 273,10 Kč / 325 Kč

 

Vodafone USB modem pro snadné připojení z PC nebo notebooku Cena bez / včetně 19% DPH
Standardní cena 821 Kč / 977 Kč
Zvýhodněná cena na 6 měsíců 5,88 Kč / 7 Kč

Promoakce v podobě 50% slevy z datového tarifu Připojení na stálo na 6 měsíců platí při aktivaci tohoto tarifu do 13. září 2009.

Kromě připojení z notebooku je neomezený tarif Připojení na stálo ideální například i pro uživatele chytrých telefonů, kteří stahují větší objem dat – načítáním map, stahováním příloh z e-mailů či prezentací.

Vodafone nabízí datové přenosy pomocí technologií GPRS/EDGE/3G. Prostřednictvím pokrytí technologie EDGE nabízí maximální rychlost připojení 236 kb/s.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz

Mohlo by Vás zajímat:  Legendární tarif „Odepiš“ dostane desetkrát více volných minut

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone uvádí na trh nový roamingový balíček pro firmy

Vodafone dnes jako první operátor na trhu začal nabízet speciální hlasový roamingový balíček šitý na míru firemním zákazníkům. Díky němu...

Zavřít