Nová studentská nabídka nahradí službu SMS Gratis

Nová studentská nabídka plně nahradí službu Student SMS Gratis, kterou Vodafone spustil v září 2007. Místo možnosti posílat SMS za reklamní sdělení tak studenti získají internet v mobilu za 89 Kč měsíčně a balíček Student extra, který umožňuje získat ke každému Nabitému tarifu 300 Kč kreditu navíc za příplatek 150 Kč.

Vodafone tak reaguje na aktuální potřeby studentů, kteří podle průzkumů Vodafone chtějí být online a často místo posílání esemesek se svými kamarády přes mobil spíše chatují nebo používají komunitní servery. Nová studentská nabídka Vodafonu zahrnuje balíček Student online – Vodafone Internet v mobilu na měsíc za 89 Kč vč. DPH a balíček Student extra v rámci nějž každý student, který si k vybranému Nabitému tarifu připlatí 150 Kč, získá dalších 150 Kč na volání a SMS.

Zároveň aktuální nabídka zohledňuje fakt, že inzerenti, kteří chtějí oslovit studenty, mají mnohem větší zájem o mobilní reklamu na portále Vodafone live! než o inzerci v rámci služby SMS Gratis.

„Služba Student SMS Gratis pomohla nastartovat mobilní reklamu, teď ale máme pro studenty novou nabídku zohledňující jejich aktuální potřeby a také inzerenti mnohonásobně více využívají internetové formy mobilní reklamy,“ říká Tomáš Mátl, který ve Vodafone vede oddělení Mediálních řešení. „Mobilní reklamu, kterou jsme v ČR rozjížděli, za rok a půl už převzalo dalších 17 zemí, kde Vodafone působí. Budeme dále rozvíjet ty kanály, které jsou výhodné pro všechny strany – zákazníky, zadavatele i operátora.“

Služba Student SMS Gratis bude aktivní do 19. srpna 2009. Všichni zákazníci, kteří ji mají aktivovanou, budou informováni o jejím ukončení a možnosti přejít na novou studentskou nabídku.

Vodafone sám či prostřednictvím svých partnerů inzerentům nabízí následující reklamní kanály:

Mohlo by Vás zajímat:  Dovolená s Vodafonem v Česku bude zábavnější, LTE pokrývá už 80 % území

Mobilní portál Vodafone live!

 • cílené interaktivní bannery (click to browse, click to call, click to sms)
 • sponzorované odkazy
 • platební metoda M-peněženka
 • měsíčně v průměru přes 400 000 uživatelů

Web SMS brána

 • Bannery
 • 620 000 reálných uživatelů měsíčně, přes 26 milionů zhlédnutých stránek měsíčně (zdroj NetMonitor)

Reklamní SMS

 • textová reklama na zákazníky, kteří se přihlásili k jejímu odběru
 • 60 000 uživatelů

Ozvi se SMS

 • používá 85 000 zákazníků měsíčně

Čilichili

 • 130 000 tištěných vydání měsíčně
 • 170 000 uživatelů online verze www.cilichili.cz

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone zakázkou pro ministerstvo posiluje ve státní správě

Vodafone zvítězil ve výběrovém řízení na dodavatele telekomunikačních služeb pro Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Po Státním oblastním archivu tak...

Zavřít