Kaškelyte se vrací do čela Nadace Vodafone

Inga Kaškelyte (32) se po roční mateřské dovolené vrací zpět do čela Nadace Vodafone, kde působila již od jejího založení v roce 2006. Ve funkci tak střídá Roberta Basche, který se stal ředitelem Nadace Open Society Fund Praha. Kaškelyte působí v neziskovém sektoru v České republice, Bulharsku a Litvě již od roku 1997.

„Pod vedením Ingy Kaškelyte se Nadace Vodafone stala z nadačního nováčka respektovaným firemním dárcem, získala prestižní ocenění Via Bona za inovativní přístup k dárcovství a speciální ocenění TOP Firemní filantrop Fóra dárců,“ říká Zdeněk Martinec, předseda správní rady Nadace Vodafone ČR a dodává: „Jedním z hlavních úkolů Ingy po návratu do funkce bude příprava strategického plánu nadace na další 3 roky a rozvoj programů.“

Před příchodem do Nadace Vodafone působila Inga Kaškelyte v Nadaci Terezy Maxové, v The Human Resources Development Foundation v Litvě a v Traditzia Foundation v Bulharsku. Vystudovala filologii na Univerzitě ve Vilniusu a Mezinárodní rozvoj na Univerzitě ve Wolverhamptonu ve Velké Británii.

Nadace Vodafone ČR patří mezi největší domácí firemní dárce. Od roku 2006 rozdělila již přes 42 milionů korun mezi více než 230 projektů. Soustředí se zejména na podporu dovedností a vlastní iniciativy dětí a mladých lidi na úrovni místní komunity, na podporu nízkoprahových zařízení pro mládež a dále na zvyšování kvality života znevýhodněných skupin prostřednictvím komunikačních technologií. Nový projekt Nadace Vodafone Rok jinak pak každoročně podporuje až 5 odborníků z komerčního sektoru tak, aby se mohli po celý rok věnovat dobročinnému projektu v neziskové organizaci dle vlastního výběru.

Mohlo by Vás zajímat:  Skupina KKCG bude využívat telekomunikační služby od Vodafonu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabízí firmám výhodný internet v cizině: 1 MB dat za 5,95 Kč

Vodafone od poloviny srpna nabízí firemním zákazníkům speciální balíček pro datové připojení v cizině. Za stažení 1 MB dat s...

Zavřít