Vodafone rozšiřuje prodejní síť o stanice Českých drah

Vodafone začal spolupracovat s Českými drahami na prodeji svých předplacených karet. Ty jsou nyní v rámci pilotního provozu dostupné v 80 stanicích Českých drah v jižních a východních Čechách. V průběhu roku chce Vodafone dostupnost předplacených karet na Českých drahách dále rozšiřovat. V současnosti lze produkty a služby Vodafonu v České republice koupit na více než 4500 místech.

„Pro pilotní fázi jsme vybrali turisticky atraktivní stanice Českých drah ,kam během léta zavítají desítky tisíc turistů,“ říká Martin Pejša, který má na starost partnerský prodej zákazníkům Vodafonu a dodává: „Dnes si produkty a služby Vodafonu přes partnerská prodejní místa kupuje více než třetina zákazníků. Do dvou let by to mohlo být více než čtyřicet procent.“

V pokladnách Českých drah, kde jsou přijímány platební karty, je možné předplacenou kartu Vodafonu zaplatit i bezhotovostně.

„Nabídka předplacených karet od Vodafonu je součástí snahy přinášet našim zákazníkům produkty, o které mají zájem. Cestování vlakem, například na výlet, a telefonický kontakt s rodinou či přáteli, patří přirozeně k sobě,“ říká Andrea Hofmanová, vedoucí skupiny obchodu Českých drah.

Partnerská místa Vodafonu, v nichž lze koupit předplacenou kartu:

  • České dráhy
  • Česká pošta
  • Obchodní řetězce (Tesco, Globus, Eletro World, Interspar, Tipsport, Josef KVAPIL)
  • Čerpací stanice (OMV, Benzina, Shell)
  • Distributoři (3A.CZ, ISC Communication Czech, SETOS, GECO TABAK, AGORA DMT)

Zákazník po zakoupení předplacené karty sám rozhodne, zda si ji aktivuje jako Vodafone Divokou kartu nebo Vodafone Nabitou kartu. Hlavní výhodou Vodafone Nabité karty je, že zákazník platí stejnou cenu za volání a SMS jako tarifní zákazník u Nabitých tarifů, ale nemusí platit paušál. Čím vyšší kredit zákazník dobije, tím levněji volá.

Vodafone Nabitá karta

Hodnota dobití (Kč) 349 a méně 350 – 699 700 – 1149 1150 – 2099 2100 a více
Volání 6,00 Kč/min 5,00 Kč/min 4,00 Kč/min 3,40 Kč/min 3,00 Kč/min
SMS 1,19 Kč 1,19 Kč 1,19 Kč 1,19 Kč 1,19 Kč
Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone se přestěhoval do nové ekologické centrály
Ceny včetně 19% DPH.

Vodafone divoká karta

Cena
Volání v síti Vodafone 2,98 Kč/min
Volání do ostatních sítí v ČR 7,14 Kč/min
SMS do všech mobilních sítí 2,38 Kč/min
Cena Vodafone divoké karty je 200 Kč a zahrnuje přednabitý kredit v té samé hodnotě. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabízí možnost zahrát si v reklamě

Všichni zájemci starší 18 let mají nyní možnost zazářit v reklamním spotu Vodafone. Jediné, co pro to musejí udělat, je...

Zavřít