Vodafone v rámci týdne mobility vyhlašuje soutěž „Zažij město jinak“

V rámci Evropského týdne mobility, jehož cílem je zábavnou formou poukázat na důležitost udržitelného rozvoje měst, připravil server Cilichili.cz pro své návštěvníky soutěž „Zažij město jinak“. Nejoriginálnější akce provedená na veřejném prostranství zajistí svému autorovi poukázku do restaurace až na 10 000 Kč.

Cílem každoročních Týdnů mobility, které vyhlašuje Evropská komise, je podpořit výstavbu cyklistické a pěší infrastruktury ve městech, městskou hromadnou dopravu na úkor individuální motoristické a nárokovat veřejné prostory pro neformální setkávání a život obyvatel měst.

Posledního bodu se týká i soutěž Cilichili.cz, jejímž cílem je využít veřejných prostranství pro činnosti, které se tam běžně neprovádějí. Ten, kdo se chce soutěže zúčastnit, musí ve městě provést a vyfotit, či natočit následující tři akce:

  • Připravit a spolu s přáteli si vychutnat večeři.
  • Přespat.
  • Provést a zdokumentovat jakoukoli jinou akci, kterou není na veřejných prostranstvích zvykem provádět.

Cílem je co nejvíce zapojit fantazii. Jako inspirace mohou sloužit trailery, které pro zájemce připravili a v nichž i účinkují redaktoři Cilichili.cz. Dokumentaci z realizovaných úkolů je třeba zaslat nejpozději do 30.9.2009 na e-mail: redakce@cilichili.cz. Odborná porota serveru poté vybere 5 nejlepších příspěvků a zveřejní je na www.cilichili.cz. Detailní pravidla soutěže naleznete na http://www.cilichili.cz/srv/www/content/beans/souteze/mesto-jinak/index.shtml

Výherci obdrží následující ceny:

  • 1. cena: poukázka do restaurace v hodnotě 10 000Kč
  • 2. cena: poukázka do restaurace v hodnotě 5 000Kč
  • 3. cena: poukázka do restaurace v hodnotě 3 000Kč
  • 4. cena: poukázka do restaurace v hodnotě 2 000Kč
  • 5. cena: poukázka do restaurace v hodnotě 1 000Kč

Vodafone letos u příležitosti Týdne mobility uzavřel partnerství s iniciativou Auto*mat, která v Praze 20. září 2009 organizuje tradiční podzimní cyklojízdu a pouliční slavnost nazvanou Zažít město jinak. Vodafone v rámci této slavnosti připravuje půjčovnu kol, přepravu rikšami a vlastní stánek s atrakcemi (hoď si starým mobilem, dobíjení solárními nabíječkami) a dárky.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zavedl nový datový tarif pro uživatele chytrých telefonů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone rozšiřuje nabídku mobilních e-mailových řešení

Vodafone rozšiřuje nabídku mobilních e-mailových řešení pro firemní zákazníky. Ve spolupráci se společnostmi Microsoft, Nokia, HTC a Samsung umožňuje v...

Zavřít