Smíchomost mezi Prahou, Plzní a Brnem

T-Mobile dnes spustil Smíchomost: telemost, díky kterému budou moci mezi sebou v reálném čase komunikovat obyvatelé Prahy a Plzně a od 15. prosince Prahy a Brna. Jedná se o propojení obřích obrazovek (2×3 metry), které tak jako skutečný telemost ukáží dění v těchto městech a umožní pozdravit obyvatele zmíněných měst.

Obrazovky budou v Praze umístěny před obchodním centrem Palác Flora, kde bude kromě samotného virtuálního tunelu přichystána i spousta zábavy. Zájemci si například budou moci vyzkoušet balonky naplněné héliem a pak si posílat veselé vánoční vzkazy. Navíc si návštěvníci Smíchomostu mohou  vykoledovat hezké dárky.

Pražský Smíchomost od 10. do 14. prosince spojí Prahu a Plzeň, kde budou obří obrazovky umístěny na Americké třídě, a mezi 15. až 19. prosincem bude sloužit pro komunikaci mezi Prahou a Brnem. Brňáci budou obrazovky moci sledovat na pěší zóně, mezi ulicemi Česká a Solniční.

Unikátní možnost, jak pozdravit obyvatele Plzně, Brňáky a Pražáky bude k dispozici 24 hodin denně. To nejzajímavější z obsahu přání, hovorů a vzkazů na Smíchomostu se vždy následující den objeví na  www.youtube.com/user/tmobilecz.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile zahájil zaměstnaneckou sbírku pro Haiti

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile zahajuje testovací provoz 3G sítě

Spuštění 3G vstupuje do závěrečné fáze. Dnes v 15:00 hodin zahajuje T-Mobile ve vybraných oblastech v Praze testovací provoz, tzv. Friendly user...

Zavřít