Novým výkonným ředitelem pro rezidentní marketing byl jmenován Jiří Dvorjančanský

S účinností od 1. února 2010 byl jmenován do funkce výkonného ředitele pro rezidentní marketing, společnosti Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Jiří Dvorjančanský.

Jiří Dvorjančanský bude přímo podřízený viceprezidentovi pro rezidentní zákazníky Josemu Perdomovi a bude odpovědný za marketing hlasových i datových služeb pro rezidentní zákazníky, služeb pro SOHO segment, produktový management, rozvoj obchodu a věrnostních programů. Současně bude zodpovídat za marketing služeb určených pro domácnosti, jako jsou vysokorychlostní O2 Internet nebo digitální O2 TV.

„Jiří získal mnoho zkušeností v marketingu, zejména v oblasti mobilních technologií. Své znalosti uplatnil nejen na českém a německém trhu, ale po celé Evropě. Jeho dlouhodobé zkušenosti budou jednoznačným přínosem nejen pro naši divizi, ale i pro celou společnost,“ říká Jose Perdomo, viceprezident pro rezidentní zákazníky společnosti Telefónica O2.

Jiří Dvorjančanský (40) přichází do společnosti Telefónica O2 Czech Republic ze skupiny Deutsche Telekom, kde působil 11 let na vedoucích manažerských pozicích v oblasti obchodu a marketingu. Pracoval jako výkonný ředitel marketingové divize T-Mobile Česká republika, na stejně významnou pozici byl následně jmenován i v T-Mobile Německo. V rámci mezinárodních aktivit působil také ve funkci člena dozorčí rady T-Mobile UK a byl stálým členem mezinárodní marketingové rady skupiny T-Mobile. Do skupiny Deutsche Telecom přišel Jiří Dvorjančanský z pozice obchodního ředitele společnosti COTY.

Jiří Dvorjančanský je absolventem ČVUT v Praze a National Polytechnique Institutu v Grenoblu ve Francii, kde mu byl udělen diplom D.E.A. Následně získal titul MBA po absolvování EMBA programu univerzity Thunderbird v Praze.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 přináší více hudby do počítačů a mobilních telefonů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 StyleSkin

Díky novince O2 StyleSkin mohou dát nyní zákazníci O2 svému mobilnímu telefonu zcela unikátní vzhled. Do konce února navíc platí...

Zavřít