O2 Internet bez závazku za 600 Kč měsíčně

Telefónica O2 připravila další nabídku vysokorychlostního internetu. Zákazníci, kteří si v únoru aktivují O2 Internet na doma, jej získají na jeden rok za 600 Kč měsíčně, a to bez smluvního závazku a dalších poplatků za pevnou linku. Časově omezená akce začíná 1. února 2010.

„Zákazníci, kteří této mimořádné nabídky využijí, získají rychlý a stabilní internet za příznivou cenu a navíc bez závazku a dalších poplatků za pevnou linku. O2 zákazníci platí jen za ty služby, které skutečně využívají. Ještě výhodnější cenu internetu nabízíme při kombinaci s mobilními tarify O2 NEON,“ uvádí Aleš Veselý, ředitel marketingu společnosti Telefónica O2.

Všichni noví zákazníci mohou nyní bez závazků a poplatků za pevnou linku surfovat doma za speciální zvýhodněnou cenu 600 Kč s DPH měsíčně po dobu jednoho roku. Stačí, aby si v období od 1. února do 28. února 2010 pořídili službu O2 Internet s rychlostí až 8Mb/s. V porovnání se standardní cenou ušetří s akční nabídkou minimálně 1 800 Kč. Aktivace služby je za symbolickou 1 Kč. K dispozici mají také zvýhodněnou nabídku modemů.

Nejlepší ceny získají noví i stávající zákazníci, když internet kombinují s dalšími službami. Při pořízení O2 Internet na doma získají za zvýhodněnou cenu mobilní internet, 100 Kč slevu k mobilním tarifům O2 NEON, či 300 minut volání z pevné linky za pouhých 120 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica s pomocí odborníků zdokonaluje svou strategii internetové bezpečnosti

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica O2 předá více než 1,1 milionu Kč na pomoc Haiti

Společnost Telefónica O2 Czech Republic vyhlásila 15. ledna mimořádnou zaměstnaneckou sbírku na pomoc obětem ničivého zemětřesení na Haiti. Do dnešního...

Zavřít