O2 StyleSkin

Díky novince O2 StyleSkin mohou dát nyní zákazníci O2 svému mobilnímu telefonu zcela unikátní vzhled. Do konce února navíc platí akce 1 + 1 zdarma.

O2 StyleSkin nabízí speciální foliové polepy pro vybrané druhy koncových zařízení (především mobilní telefony). Zákazník má možnost vybrat si z portfolia obrázků, případně použít vlastní obrázek včetně vlastního textu. Personifikovaný polep si zákazníci O2 mohou objednat na webu www.o2styleskin.cz.

O2 StyleSkin je i ideálním dárkem. Stačí zakoupit na www.o2styleskin.cz virtuální poukaz na odběr a ten komukoliv darovat. Elektronický poukaz bude doručen na email zákazníka a bude obsahovat unikátní číselný kód, který obdarovaný při nákupu zadá do objednávkového formuláře.

„O2 StyleSkin dodá každému telefonu unikátní podobu, díky které bude odpovídat lépe image a životnímu stylu jeho majitele, ať už miluje auta, svého domácího mazlíčka čí některou z postav animovaných seriálů,“ říká Bohdan Tetiva, ředitel pro produktový marketing a věrnostní programy společnosti Telefónica O2.

Koncové ceny pro zákazníka začínají od 240 Kč včetně DPH a jsou odstupňovány v závislosti na zvoleném způsobu doručení služby. Do konce února můžou navíc všichni zákazníci díky akci 1+1 získat dárkový poukaz na odběr druhého O2 StyleSkin zdarma.

Databáze zařízení bude postupně rozšiřována, a to nejen o další typy mobilních telefonů, ale i o přenosné počítače a v budoucnu také o jiná vybraná zařízení poskytovaná společností Telefónica O2.

Co je to O2 StyleSkin?

Jedná se o velmi kvalitní, tenkou vinylovou folii, která je individuálně potištěna podle přání zákazníka. Její rozměr přesně odpovídá velikosti polepovaných ploch telefonu či jiného zařízení.

Na zadní, lepivé straně folie jsou speciální vzduchové kanálky, které umožňují jednoduché odvedení vzduchových bublinek z pod folie a velmi usnadňují její přesné nalepení.

Povrch folie je chráněn anti-abrasivní vrstvou, která zajišťuje její dlouhou životnost a zároveň chrání telefon před možným poškrabáním.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zaměstnanci O2 přispívají na pomoc Haiti

Ničivé zemětřesení v karibském Haiti si vyžádalo desítky tisíc životů a miliony lidí přišly o svůj domov. Všechny pobočky společnosti...

Zavřít