O2 TV a Eurosport přinášejí SMS soutěž o atraktivní ceny

O2 TV ve spolupráci se sportovní multimediální společností Eurosport připravila pro své zákazníky SMS soutěž spojenou s nadcházejícími zámořskými ZOH. Po celou dobu jejich konání budou mít diváci O2 TV možnost odpovídat na tři otázky vztahující se k aktuálnímu sportovnímu dění v kanadské metropoli a vyhrát tak spoustu zajímavých věcných cen. Soutěž probíhá od 5. února do 5. března 2010.

„Ve spolupráci s Eurosportem jsme pro fanoušky zimních sportů připravili zpestření v podobě jednoduché SMS soutěže. Uživatelům O2 TV se stačí pouze registrovat a správně zodpovědět prostřednictvím SMS zpráv celkem tři soutěžní otázky – dvě znalostní a jednu tipovací. Vyhrát mohou kompletní značkovou výbavu na lyže, kterou do soutěže věnuje televizní stanice Eurosport, dále pak LCD televizor nebo kompletní nabídku O2 TV na celý rok zdarma,“ říká Aleš Veselý, ředitel marketingu pro segment domácnosti společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Volba partnera pro tuto soutěž byla jednoznačná. Eurosport je oficiálním partnerem ZOH, který je bude vysílat 24 hodin denně od 12. – 28. února s kompletním programem všech 15 sportovních zimních disciplín a více než 10 hodinami přímých přenosů denně.

Registrace do soutěže začíná 5. února 2010 a je možná pomocí webového formuláře na stránkách www.o2-tv.cz. Samotná soutěž potrvá celkem tři týdny. V každém z nich obdrží registrovaní uživatelé SMS zprávu se soutěžní otázkou. První jim bude zaslána přímo v den slavnostního zahajovacího ceremoniálu, tedy 12. února 2010. Další pak 19. února a poslední, finálovou, obdrží 26. února 2010. O tom, zda postoupili do dalšího soutěžního kola, budou obratem informováni prostřednictvím SMS zprávy. Soutěžní otázky se budou vztahovat k přímým přenosům kanálu Eurosport ze ZOH a správné odpovědi na ně soutěžící zjistí přímo z vysílání. Věcné ceny v podobě kompletní lyžařské výbavy, LCD televize a O2 TV na rok zdarma vyhrávají první tři zákazníci, kteří postoupí do finálového kola a nejrychleji a správně zodpoví poslední soutěžní otázku. Pro dalších 21 soutěžících jsou pak připraveny drobné ceny. Cena odeslané SMS je standardní, dle tarifu zákazníka. Vyhlášení vítězů proběhne v průběhu března.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Rock for People se slevou pro zákazníky T-Mobile

Stejně jako v uplynulých letech je i letos T-Mobile, respektive t-music, jedním z generálních partnerů hudebního festivalu Rock for People. Díky tomu...

Zavřít