Rock for People se slevou pro zákazníky T-Mobile

Stejně jako v uplynulých letech je i letos T-Mobile, respektive t-music, jedním z generálních partnerů hudebního festivalu Rock for People. Díky tomu operátor znovu nabídne svým zákazníkům řadu výhod a překvapení. První se týká samotného vstupného – všichni klienti T-Mobile si budou moci pořídit vstupenky se slevou 15 %. Kdo by neměl dostatek hotovosti, může využít unikátní novinku – nákup lístků na splátky. V letošním roce se Rock for People uskuteční od 3. do 6. července na letišti v Hradci Králové.

„První červencové dny, kdy se koná Rock for People, jsou již několik let důležitou součástí našeho sponzoringového kalendáře. Festival totiž staví na stejných hodnotách jako T-Mobile – přináší zážitky mladým lidem, kteří je zároveň mohou bezprostředně sdílet se svými blízkými,“ uvádí Zuzana Kadlečková, manažerka sponzoringu společnosti T-Mobile, a dodává: „Těší nás, že opět můžeme našim zákazníkům přinést řadu výhod, například v podobě snížené ceny vstupenek.“

Předprodej lístků začíná již dnes, 5. února (12:00 hodin) a bude probíhat na internetových stránkách www.ticketsforpeople.cz. Každý klient T-Mobile, který si zde zakoupí vstupenku, zaplatí o 15 % méně, než činí standardní cena. Jeden zákazník, respektive jedno telefonní číslo, si může pořídit dvě vstupenky.

Novinkou oproti uplynulým ročníkům je prodej lístků na splátky, a to exkluzivně jen pro majitele SIM karet
T-Mobile. Zákazník tak může například hned zítra zaplatit část únorové ceny a zbytek uhradit třeba v březnu. Po doplacení pak dostane vstupenku (maximální počet na jedno tel. číslo jsou dva lístky). Narozdíl od klasických prodejů na splátky se zákazník na ticketsforpeople nemusí bát úroků, navýšení či distribučních poplatků. Vždy platí tu nejvýhodnější cenu.

T-Mobile se bude podílet také na zimním Rock for People, který letos kompletně změnil strukturu: namísto přehlídky kapel různých žánrů kumulovaných do jednoho večera pořadatelé letos připravili turné hvězdných
ska-punkerů THE LOCOS. Ti jsou personálně i žánrově provázáni se španělskými provokatéry SKA-P, jedněmi z headlinerů RfP 2009.

Mohlo by Vás zajímat:  Rozjezdy 2011: už přes 100 nápadů!

Ceny vstupenek na letní Rock for People v předprodeji na www.ticketsforpeople.cz:

  • únor – 1290,- Kč
  • březen – 1360,- Kč
  • duben – 1430,- Kč
  • květen – 1500,- Kč
  • červen a červenec – 1570,- Kč

t-music
t-music reprezentuje všechny hudební aktivity společnosti T-Mobile určené hlavně mladým lidem žijícím aktivním životem, pro které je hudba nedílnou součástí každého dne.

Hudební portál www.t-music.cz přináší uvítací a vyzváněcí tóny, t-music chart s videoklipy či novinky ze světa hudby.  Jeho nedílnou součástí je největší tuzemský obchod s digitální hudbou, který nabízí přes 1 2000 000 skladeb od více než 60 000 interpretů z celého světa.

Prostřednictvím t-music přináší T-Mobile koncerty českých i zahraničních interpretů, podporuje hudební festivaly a začínající interprety.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone má přes 3 000 000 zákazníků

Čistý zákaznický přírůstek za čtvrtletí od října do prosince 2009 - 22 tisíc zákazníků Čistý zákaznický nárůst od počátku roku...

Zavřít