Vodafone má přes 3 000 000 zákazníků

  • Čistý zákaznický přírůstek za čtvrtletí od října do prosince 2009 – 22 tisíc zákazníků
  • Čistý zákaznický nárůst od počátku roku 2009 – 114 tisíc zákazníků
  • Celkový počet zákazníků ke konci čtvrtletí – 3,006 milionu zákazníků
  • Podíl tarifních zákazníků na celkovém počtu zákazníků – 52.1 %
  • ARPU z telekomunikačních služeb: 514 Kč za měsíc na jednoho zákazníka

“To, že se nám daří stále růst i na vysoce penetrovaném trhu ukazuje, že lidé oceňují naše zákaznicky orientované nabídky, které jim umožňují mnohem intenzivněji využívat multimediální služby jako je internet v mobilu, nebo MMS. To zpětně posiluje jejich spokojenost s našimi službami,” říká Muriel Anton, generální ředitelka Vodafonu Česká republika.

Od prosince 2008 navýšil Vodafone počet svých zákazníků o 3,9 % na 3,006 milionu. Čistý zákaznický přírůstek ve čtvrtletí od října do prosince 2009 pak činil 22 tisíc zákazníků.

Podíl tarifních zákazníků na celkovém počtu zákazníků činil 52,1 %, což je o půl procentního bodu více než minulé čtvrtletí. Průměrný měsíční výnos na zákazníka (ARPU) z telekomunikačních služeb Vodafonu ČR dosáhl ve čtvrtletí od října do prosince 2009 hodnoty 514 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone umožní oddělený prodej regulovaných roamingových služeb

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákaznický program O2 Extra v novém kabátě přináší více výhod i zábavy

Se začátkem února je spuštěna nová verze zákaznického portálu O2 Extra, která přináší uživatelům řadu zajímavých funkcí a rozšířenou nabídku...

Zavřít