Den zdraví zaměřený na rovnováhu pracovního a osobního života

Rovnováha osobního a pracovního života a duševní pohoda je prioritou zdravého životního stylu, který je podporován v rámci celého koncernu Deutsche Telekom. T-Mobile v České republice se rovněž soustředí na toto téma, a proto připravil ve spolupráci s dalšími organizacemi veletrh Život v rovnováze, který se uskuteční v pražském konferenčním sále 16. dubna.   

Zaměstnancům bude představena nejen praktická ukázka různých služeb a produktů zaměřených na zdraví, tělo, mysl a vnitřní pohodu. Pracovníci budou mít také příležitost zpříjemnit si pestrý program návštěvou stánků s tematikou zdraví, kosmetikou a knihami.

„Známe to všichni – ráno vstát, odvézt děti do školy, školky, spěch do práce, e-maily, schůzky – a často při tomto kolotoči zapomínáme na to hlavní, na své zdraví a potřebný odpočinek,“ říká Barbora Stejskalová, výkonná ředitelka lidských zdrojů společnosti T-Mobile, a dodává: „Touto aktivitou chceme navázat na pravidelnou prevenci, jež má za cíl zlepšení zdravotního stavu všech kolegů.“

Páteční program obsahuje mimo jiné tréninkový blok Evžena Cekoty, trenéra a kouče v oblasti osobního rozvoje, s jeho „Mentální posilovnou“. Z oblasti prevence je pro zájemce připravena například masáž šíje, instruktáž první pomoci při zablokování páteře, měření tělesného tuku, hladiny cholesterolu a krevního tlaku. Nejen pro dámy je pak do programu zařazena kadeřnická show, módní přehlídka sportovního oblečení, novinky ze světa fitness, nabídka kreativních kurzů, dermatologické konzultace a mnohé další.

O programu Zdravá firma
Program Zdravá firma, jehož je veletrh Život v rovnováze součástí, se od roku 2008 v rámci společnosti T-Mobile Czech Republic soustředí na propagaci zdravého životního stylu a správných pracovních návyků mezi zaměstnanci. Skládá se celkem ze tří dílčích segmentů – Zdravotní prevence zaměřené na zdravé pracovní prostředí, Životní styl podporující získání správných návyků v oblasti zdravého stravování a Zkuste to bezpečně spočívající v nejrůznějších bezpečnostních školeních zaměřených zejména na zaměstnance T-Mobile v terénu.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile uvádí na trh novou generaci přátelských tarifů

Další generaci Přátelských tarifů nabídne T-Mobile již tuto neděli. Zájemci si budou moci vybrat ze čtveřice přehledných paušálů, které umožňují...

Zavřít