T-Mobile: USB modem + internet na 3 měsíce za 990 korun

T-Mobile přichází s novým balíčkem pro surfování za zajímavou cenu. Za 990 korun s DPH může nyní každý získat USB modem a předplacený internet na 3 měsíce. SIM karta nese tarif Twist Internet Lite a podporuje všechny dostupné technologie v síti T-Mobile GPRS/EDGE/3G. Balíček bude v prodeji od 1. května u vybraných IT prodejců a v internetových obchodech.

Nabídka je určena především na mobilní využití (web, maily, ICQ, Facebook atd.). Cena balíčku je ušitá na míru všem příznivcům brouzdání, 990 Kč včetně DPH. Za tuto sumu získá uživatel nejen modem – USB Stick MF626, ale také tři měsíce surfování zdarma. Kdo by si totiž koupil jen modem, zaplatil by 999 Kč s DPH. To znamená, že s balíčkem získává internet na čtvrt roku bez jakéhokoliv poplatku.

Po uplynutí předplaceného období může zákazník dále využívat Twist Internet Lite. Ten přijde měsíčně na 249 Kč s DPH a umožňuje surfovat s využitím GPRS, EDGE a 3G s měsíčním limitem na přenos dat 500 MB. V případě, že zájemce potřebuje využívat více mobilní připojení, může kdykoli přejít na některý z vyšších tarifů.

USB Stick MF626 je navíc uživatelsky velmi přátelský, neboť má systém „plug and play“, což znamená, že se automaticky nainstaluje z ovladačů uložených v jeho firmwaru a zákazník se nemusí nijak starat o „rozchození“ internetu. Stačí jen USB modem připojit a začít surfovat.

Mohlo by Vás zajímat:  3G skóre v dubnu: celkem pokryto 114 měst

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 nabízí firmám bezpečný internet bez investic

Každá počítačová síť, připojená k internetu prostřednictvím společnosti Telefónica O2 Czech Republic, nyní může získat profesionální ochranu před škodlivým obsahem...

Zavřít