O2 přináší předplacený mobilní internet

Telefónica O2, operátor s největším 3G pokrytím, rozšiřuje portfolio mobilních datových služeb. Všichni zákazníci mají od 1. června 2010 možnost pořídit si mobilní internetové připojení formou předplaceného kreditu. Se službou O2 Předplacený mobilní internet mohou surfovat bez závazku, jednoduše a kdykoli budou chtít.

„V souvislosti s rozšiřováním pokrytí 3G mobilní sítí pro rychlý přenos dat přicházejí také nové produkty. Zaměřili jsme se na zákazníky, kteří se připojují nepravidelně nebo s internetem začínají. Se službou O2 Předplacený mobilní internet mohou nyní za příznivou cenu surfovat a stahovat data kdekoli a kdykoli. V současné době běží služba v pilotním provozu, ostrý provoz bude spuštěn 1. června 2010,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2.

O2 Přeplacený mobilní internet

Služba O2 Předplacený mobilní internet umožňuje zákazníkům svobodný přístup k internetu bez nutnosti vázat se smlouvou a pravidelným paušálem. Je dostupná ve čtyřech variantách podle počtu zakoupených denních balíčků. Denní balíčky se skládají z 24 hodinových bloků, které zákazník může čerpat kdykoliv během 2 měsíců od data jejich aktivace. V rámci jednoho bloku se pak může libovolně připojovat a odpojovat. Během tohoto intervalu má zákazník k dispozici 500 MB dat (FUP).

Cenové varianty jednotlivých denních balíčků

Internetový balíček 1 den 50 Kč
5x 1 den 200 Kč
10x 1 den 350 Kč
30x 1 den 900 Kč

Zákazníci mohou předplacený mobilní internet pořídit ve 2 variantách:

O2 Mobilní internet sada

Tuto sadu tvoří předplacená SIM karta s 5 týdny internetu zdarma v kombinaci s USB modemem Huawei E1750. Zákazník ji pořídí za cenu 995 Kč. O2 Mobilní internet sadu je možné zakoupit prostřednictvím všech O2 prodejních kanálů. Instalace služby je velmi jednoduchá. Stačí vsunout modem do USB portu počítače, který sám spustí průvodce instalací. Pak již stačí kliknout na ikonu O2 průvodce připojením.

Mohlo by Vás zajímat:  Videotéka O2TV brzy oslaví tři milióny stažených pořadů

O2 Mobilní internet karta

Předplacenou datovou kartu mohou zákazníci pořídit i samostatně, a to za cenu 95 Kč. K dispozici je na značkových O2 prodejnách. Její součástí je kredit v hodnotě 50 Kč, odpovídající jednomu dni připojení zdarma. Karta může být vložena také do notebooku s integrovaným 3G modemem.

Jednoduché ovládání a dobíjení

Období bezplatného internetu vždy začíná předaktivovaným týdnem zdarma, podmínkou čerpání dalšího období je registrace na speciálních webových stránkách www.o2pripojse.cz. Tento web zákazníkům slouží také pro nákup denních balíčků, přehled o čerpání služeb a pro dobíjení kreditu. Veškeré potřebné informace zobrazí jen při připojení přes SIM kartu O2. Zákazník si webovou adresu nemusí pamatovat, otevírá se automaticky po připojení k internetu.

Kartu lze dobíjet standardními způsoby prostřednictvím bankomatů, internetového bankovnictví nebo Sazka terminálů. Dobíjecí kód zákazník zadává na www.o2pripojse.cz. Po prvním dobití má možnost zpřístupnit si na kartě také hlasové služby.

O2 Předplacený mobilní internet

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Plzeňská karta je nyní i v mobilu díky unikátní technologii NFC

Pokud již využíváte služeb městské hromadné dopravy v Plzni nebo o tom uvažujete, máte další možnost, jak pohodlně a moderně...

Zavřít