T-Mobile: Nabídka pro postižené živelnou katastrofou

Také letos připravil T-Mobile speciální nabídku pro uživatele, kteří byli postiženi povodněmi. Od 21. 5. 2010 mohou klienti požádat o několik typů úlev, které jim pomohou při řešení obtížné životní situace.

Zákazníci, kteří prokáží, že jim živelná katastrofa způsobila závažnou újmu, získají následující výhody:

  • na počkání novou SIM kartu se stávajícím číslem zdarma – pro tarifní zákazníky. Tato nabídka platí i u předplacených karet, kde proběhne alternativní autorizace (např. kontrola nejčastěji volaného čísla, dotaz na datum posledního dobití apod.)
  • slevu 500 Kč na nový telefon (sleva platí jak na nákup samostatného přístroje, tak při prodloužení smlouvy nebo přechodu z předplacené karty)
  • telefon Samsung E1170 za 1 Kč (platí při prodloužení smlouvy nebo přechodu z předplacené karty)
  • možnost předčasného prodloužení smlouvy
  • posun splatnosti posledního vyúčtování, popř. domluvení splátkového kalendáře

Výhody lze vzájemně kombinovat.

Pro přiznání výhody je třeba předložit doklad totožnosti/náhradní doklad a některý z dokumentů průkazně svědčících o tom, že zákazník byl významnou měrou postižen, např. doklad o poskytnutí dávky mimořádné okamžité pomoci v hmotné nouzi, protokol o pojistném plnění či jiný dokument dokládající skutečnost, že žadatel byl výrazně zasažen živelnou pohromou.

Všechny zmíněné výhody lze získat ve Značkových prodejnách a většinu i prostřednictvím Zákaznického centra (na čísle 4603  – volání ze sítě T-Mobile zdarma, nebo na 603 603 603 z ostatních sítí).

Navíc T-Mobile poskytne několik tisíc dobíjecích Twist kupónů v hodnotě 100 Kč, které budou distribuovány v postižených oblastech s pomocí humanitární organizace ADRA.

Tato nabídka platí od 21. 5. 2010 do 31. 8. 2010.

Mohlo by Vás zajímat:  Levnější mezinárodní hovory pro Twist

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica O2 nabízí netbook s internetovým připojením za 1 495 Kč

Mimořádnou šanci na nákup nového hardwaru mají firemní zákazníci společnosti Telefónica O2, kteří se rozhodnou využívat výhod mobilního internetu. Při...

Zavřít