Personální novinky ve vedení společnosti Telefónica O2

Od 1. září 2010 dochází ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic k personálním změnám. Současný ředitel divize rezidentních zákazníků, Jose Perdomo, přechází donově vzniklé divize Global New Services, která byla vytvořena v rámci nového provozního modelu celé skupiny Telefónica ve Španělsku. V jeho kompetenci bude vedení divize „eHealth“, která se zaměřuje na zdravotní a asistenční služby na bázi moderních telekomunikačních technologií.

Jose Perdomo bude v nové funkci zodpovědný za vedení týmu rozvoje a finální dodávky produktů a služeb z oblasti „eHealth“ napříč celou skupinou Telefónica. Bude spolupracovat také s českým týmem, který má, v rámci Bravo O2 projektu „Růst díky inovacím“, oblast eHealth na starosti.

„Tato změna je pro Joseho Perdomu velkou příležitostí a zároveň výzvou pracovat napříč třemi regiony naší skupiny – Španělsko, Evropa, Latinská Amerika. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za dva roky skvělé práce a podpory a zejména za jeho přínos k rozvoji a zajištění obchodních a marketingových aktivit v segmentu rezidentních zákazníků a malých firem. Jsem si jist, že i v nové pozici bude pro společnost velkým přínosem. Přeji mu hodně úspěchů,“uvádí k odchodu Luis Malvido, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Nová divize Global New Services

Pod názvem The Global New Services vytvořila společnost Telefónica novou divizi. V rámci tříletého transformačního programu Bravo vychází z nového provozního modelu celé skupiny. Jejím cílem je podporovat a vytvářet nové akvizice a tím posilovat vedoucí pozici skupiny Telefónica. Divizi, pod vedením Viveka Deva, současného ředitele pro Inovace Telefónica Group, tvoří celkem sedm vertikálních divizí. Jednou z nich je právě divize eHealth.

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoční nadílka programů O2TV zdarma se prodlužuje

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 vyhlašuje 2. srpen Dnem pokrývačů

Telefónica O2, operátor s největším pokrytím 3G sítí, uvedla na trh v roce 2004 jako první v České republice rychlé...

Zavřít